Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek az első...

Van itt olyan, akinek az első terhessége nehezen jött össze (több évig próbálkoztak, esetleg valamilyen kezelésre volt szükség) és utána a második már spontán és könnyen sikerült?

Figyelt kérdés
Mennyit vártatok az elsőre? Mi volt a probléma oka, ha az kiderült? Mennyi idő alatt sikerült a második baba?
2017. jan. 20. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelen! :)

A kisfiunkra 1,5 évet vártunk, minden eredményünk tökéletes volt (sperma, hormon, hsg).

A kistesó pedig egy heves éjszaka eredménye volt, pedig akkor egyszer nem vigyáztunk.

2017. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsőre több, mint egy év volt, mire teherbe estem, már ovu teszteztem, teáztam, szedtünk vitamint, már épp kivizsgálásra készültünk.

A második első hónapban sikerült, pedig öt év van köztük.

2017. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

3 évet vártunk kislányunkra,ezalatt volt egy átjárhatóságim,egy operáció,3 hormon terápiám és lombik elött terhes lettem,úgyhogy az már nem kellett.Igazából nem tudták megállapitani mi lehetett az igazi ok.Elöször is elvoltak dugulva a petefészek vezetékeim amit kitisztítottak,de utánna se jött össze sokáig...azután jöttek a hormonok.

Ismét babánk lesz,kislányunk 2.ik szülinapja után eldöntöttük többet nem védekezünk,jöhet a kistesó.3 hónapra rá pozitívat teszteltem!!!

2017. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
A fönöknőm több beültetésen esett át, 38 évesen feladták, belenyugodtak, hogy nem lehet baba, mire is végre megfogant természetes úton. Nem is számított arra, hogy egy évre rá ismét terhess lesz természetes úton. :)
2017. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elsőre több mint 5 évet vártunk, a második első próbálkozásra sikerült. (Másfél évvel az első születése után)
2017. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elsőre két évet vártunk. A dignózis endometriózis lett. Műtöttek, és már jött is egyeske. Ketteske spontán, 2 hónap alatt fogant.
2017. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az elozo kapcsolatomban kb 3,4 evet probalkoztunk. sikertelenul.

mostani parommal 2 eve leszunk egyutt, masfel ev utan lett baba. de mar ott jartam hogy feladom lehet en vagyok termeketlen. most pedig varom hogy megszulessen. ( angol billentyuzetem van, nincs ekezet)

2017. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elsőre 4 évet vártunk. A második még pociban van. Nem volt tervben, csak akkor az egyszer nem védekeztünk. Vannak még csodák. 😊
2017. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!