Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit egyek és mennyit, hogy ne...

Mit egyek és mennyit, hogy ne szedjek fel felesleges kilókat de viszont minden szükséges tápanyagot fedezzek ami a babának és nekem szükséges?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem írni példákat hogy mit és mennyit egyek kb.most 62 kiló vagyok és 160cm magas és 5 hetes terhes. Napi szinten mozgok is meg itt a másfél éves gyerekem szóval nem hagyom el magam de szeretnék egy kis segítséget kérni hogy mit egyek és mi az amit teljes mértékbe kerüljek el.(Eddig nem volt semmi baj az emésztésemmel, minden reggel végeztem nagy dolgot de most 1 hete már nem tudok minden nap nagyvécézni.) Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.
2017. jan. 20. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kettő helyett enni. Teljes kiőrlésű pékáru legyen inkább, ez nem csak a kilók miatt, hanem az emésztés miatt is. Sok zöldség/gyümölcs székrekedésre, kilók miatt inkább a zöldségeket válaszd. Nekem is székrekedés szintén gond, ezek meg a rengeteg víz segít. Folyadék.. az édesített italok miatt is csak a kilók jönnek, meg amúgy is a víz a legjobb szomjoltó. Hirtelen ennyi jut az eszembe. Meg nyilván nassolásnak nem a csoki a megfelelő, én mogyorót, esetleg korpovit kekszet, ilyesmit szoktam.
2017. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ma már annyi alternatív alapanyag és recept van a neten, kerüld a cukrot és a fehérlisztet.

Egyébként mindent lehet mértékkel, csak az összetevőkre figyelj. Ha nem szeretsz kísérletezni, rendelhetsz kaját is, van többféle fitt/wellness/update/kismama/cukorbeteg menü

2017. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanazt és ugyanannyit, mint eddig. A terhesvitamin vastartalma okozhat szorulást.
2017. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!