Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki érezte meg mielött megtudta...

Ki érezte meg mielött megtudta, hogy mi lesz a babája neme?

Figyelt kérdés
Nekem ez a második terhességem az elsőnél féligmeddig éreztem, hogy fiú lesz és az is lett.De most 5 hetes vagyok és konkrétan azt érzem, hogy kislány lesz!Nem is tudok másra gondolni csak arra hogy lány lesz.Ti éreztétek hogy mi lesz a baba neme és bejött a megérzés? :)
2017. jan. 20. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Én nem éreztem semmit, de a férjem az első pillanattól úgy érezte hogy kislány lesz.

A 24. hétig bújkált, és tényleg lány lett.

2017. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Én éreztem, hogy fiú lesz, és az lett.
2017. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Lanyt ereztem, az lett, De rahibaztam szerintem
2017. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Igen, mindkettőnél. Elsőnél nagyon reménykedtem, hogy lány, szóval nem olyan egyértelmű volt, hogy megérzés, de az lett. Másodiknál már az első pillanatban tudtam, hogy ő fiú, pedig ugyanolyan tüneteim voltak.
2017. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Mindig lányos anyukának éreztem/gondoltam magam korábban, de amikor terhes lettem megálmodtam, hogy fiú lesz és így is lett.☺Nem adnám oda 10 lányért sem.
2017. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
En "ereztem", bar inkabb csak akaras/preferalas volt. Lanyhoz huzott jobban a szivem, es lany lett. Pedig egyszer ugy tunt az orvosnak, hogy megis kisfiu, de en akkor sem hittem el.
2017. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Mindig is fiús anyukaként képzeltem el magam, de kb. 8. héttől 100÷-ig biztos voltam benne, hogy lányom lesz, de még azt is, hogy hogy fog kinézni, milyen lesz a személyisége... Már nagylány és minden "megérzésem" bejött.
2017. jan. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Első babámmal megálmodtam, hogy kisfiú kb 14 hetesen, onnantól éreztem, tényleg fiú lett. Most második babámat várom és kb 7-8 hetes koromtól van erős megérzésem, hogy kislány. Tényleg, 16 hetesen UH-n egyértelműen látszott, hogy tényleg kislány. Szóval úgy néz ki ismét bejön.
2017. jan. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Első terhességemnél ahogy pozitív lett a teszt, tudtam, hogy kisfiú lesz, második terhességem teljesen az ellentéte az elsőnek, mindenki mondta, hogy biztos lány lesz, kivéve én. Valahogy tudtam, hogy ő is kisfiú lesz. Bár még nem született meg, de 1000%,hogy kisfiú :)
2017. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Kislánya éreztem

4 D-s UH-n be is igazolódott,hogy kislányt várunk. Már 3 hetes :)

2017. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!