Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor kezditek/ kezdtétek...

Ti mikor kezditek/ kezdtétek kiváltani az ingyenes kismama csomagokat?

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindegyiknél ott van, hogy eleve mikortól lehet.
2017. jan. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csak a PromoBoxot váltottam ki egyedül, azt pedig 35.hetesen.

De egyébként amint a kezedben van a kiskönyv mehetsz kiváltani.

2017. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Milyen kismama csomagok?Én még nem hallottam róla.
2017. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2017. jan. 21. 11:22
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
De jó, hogy ezt kiírtad! :) Nem is tudtam, hogy ilyenek vannak! 14 hetes vagyok és most meg is rendeltem, amiket lehetett. A DM-es csak 5 hónaposan igényelhető. (Ez mondjuk számomra elég ellenszenves! Gondolom, nem akarnak fölöslegesen osztogatni 3 hó alatti terheseknek, mert ugyebár ki tudja, mi lesz. Csak azért 5 hónapot mondanak, mert a 4 az már túl egyértelmű lenne, de nyilván így se nagyon van rá más magyarázat, csak ez az undorító, kicsinyes hozzáállás még úgy is, hogy egy nagy nulla a DM csomagja.)
2017. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, én nem tudtam mikortól lehet kiváltani, igy regisztráltam a DMes csomagra, gondoltam majd kiírja. Regisztráció után kaptam egy emailt, hogy 2 hetem van átvenni a csomagot. 9hetes voltam! Ami az adatok közt szerepelt is. Elmentem a csomagért, még a kiskönyvet se kérték, csak a kódot.

Így 100%ra mondpm, hogy regisztrálj nyugodtan, nem kell 5 hónapot várni.

:)

2017. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!