Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn volt méhszáj vizsgálato...

Hétfőn volt méhszáj vizsgálatom, ami után kicsit véreztem, még ma reggel is van kevés barnás folyás, ez még belefér?

Figyelt kérdés
Az orvossal beszéltem kedden,ő azt mondta ha nincs piros vérzés,görcs akkor természetes.Csak aggódom hogy lassan 3 napja tart,igaz kevés van,és inkább a wc-zés után látszik,de van.
2010. máj. 6. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen idős terhes vagy?
2010. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
38+3 hetes vagyok.
2010. máj. 6. 09:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is belefér, most már az sem baj ha beindul a szülés. Én kereken 38 hetesen szültem a lányomat.
2010. máj. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
DE akkor a babának nem árt ez a barnázás ugye?Mozog szépen a kincsem.egyébként már bármikor várható a szülés azt mondták hétfőn.
2010. máj. 6. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja ne izgulj, a legbiztonságosabb helyen van. De szülés előtt le fog lassulni a mozgással, ne ijedj meg ha akkor kevesebbet mocorog, az is jelezheti hogy készen áll. Tudja Ő hogy nagy út vár rá, és tartalékolja az erejét. Szép szülést kívánok neked, én már kétszer átéltem ezt a csodát!
2010. máj. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)
2010. máj. 6. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!