Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen totál ki vagyok...

34 hetesen totál ki vagyok ütve. Más is aluszékony? Ez ilyenkor normális?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra, mert eddig pörögtem, lakást rendeztem, főztem, mostam, takarítottam.. 2 napja viszont az ágyból alig tudok kiszállni. Ez front vagy hormon hatás lehet? Ki van még ezzel így?
2010. máj. 6. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
én is így voltam.
2010. máj. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pihengess csak nyugodtan naponta többször is , ha kell, mert ha megszületik hiába aludnál nem fog hagyni!:)
2010. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 34 hetes km vagyok. Kb 4-5 napja vettem észre először, hogy szinte már anyira fáradt voltam, hogy remegett a lábam. Le kellett feküdnom délután 2-kor aludni. Előtte én is nagyon pörögtem. Babaszoba, kelencse, kórházi cuccok...mosás, vasalás meg minden. Most meg teljesen ki vagyok ütve. Egy huzamban alszom 10 órát is, de még délután is le kell feküdnöm 1-2 órára. Csak leteszem a fejem és máris alszom...meg horkolok! :-D


A dokim azt mondta, teljesen természetes dolog. :-)


Minden jót neked

2010. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok..... szóval kelengyét akartam írni... :-D


Fáradt vagyok....nem tehetek róla! :-)

2010. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Szintén 34 hetes vagyok.

Én nem vagyok fáradt, inkább rettenetesen hisztis. Bár az az igazság, hogy kisség túlfeszített az idegrendszerem mostanában. Ugyanis amennyi eszem van, most járok autót vezetni, egy jó hét múlva lesz a forgalmi vizsgám. Roppantul ideges vagyok mostanában miatta, pedig eddig kimondottan jót tett. Most meg szidom magam, sírok, hogy minek kellett nekem ez (jelzem, én nem is akartam, a férjem beszélt rá - bár nem akarom rákenni, el azért nem ráncigált), sosem lesz már vége. Amilyen jól indult az egész, most úgy érzem, hogy visszafelé fejlődök. Szóval nyűgös vagyok.

A 3. babám lesz, és mindkettő megszületett 36. héten, ill. az első a 35-en. Bár most semmi bajom, akkor azért nem voltam jól.

Kórházi cuccom összerámolva, a babának minden megvan, éppen mosni kell még neki egy-két holmit.

Ami nem jó még mostanában az az, hogy néhány napja nehezen alszok éjszaka, sokszor felébredek és forgolódok.

2010. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem front lehet! Én 29 hetes vagyok, és eddig én is tele voltam energiával, de az utóbbi 2-3 napban teljesen kivagyok: fáradt vagyok, állandóan aludnék, rossz kedvem van, tiszra idegbeteg és stresszes vagyok!
2010. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a terhességem utolsó hónapjában ebéd után rendszeresen elaludtam pár percre az íróasztalomnál a munkahelyen...:P Teljesen normális, hát még ilyen időben! Pihengess, ahol, amikor lehet!;) Sok boldogságot!
2010. máj. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én meg a terhességem első pillanatától kezdve nem tudok aludni. Éjjel nappal fent vagyok. Most is 4.25-kor keltem és itt vagyok:)

30 hetes

2010. máj. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hali!

Én is 34 hetes vagyok és képzeljétek annyira keményedek ha sokat dolgozok, eddig mindent megtudtam oldani egyedül, de most szigorú pihi van! Kedden este majdnem elindultunk a kórházba mert a keményedéshez görcsök is társultak! Nálam az a szitu, hogy annyi dolgom lenne és erőm is csak hát nem megy :)

2010. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, "örülök", hogy nem csak én vagyok "lusta". Lehet, h az időtől is van, mert ma, a napos időben jobb volt.. de azért már érzem, hogy jön az este..

Boldog babavárást, babázást Mindenkinek!

2010. máj. 7. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!