Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Otoberre kiirt mamik hogy...

Otoberre kiirt mamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!jól vagyunk köszönjük! :) a baba sokat ficánkol, de még nem érzem olyan erősen őt és csak is akkor ha pihenek :) emiatt a front miatt fáradtabb vagyok, a baba sem tűri jól, folyton kinyomja magát ezt nem szokta ennyiszer csinálni :) sokat nyilal a hasam lefelé :S az nem kellemes. Folyton hamburger meg pizza ehetnékem van még véletlenül sem gyümölcs vagy valami egészségesebb :) van már egy kis pocóm :D:D meg is mutatom :)


[link]


Nagyon büszke vagyok ám :) első baba :) egyébként október 9-re vagyok kiírva és te? hogy vagy? még nem tudjuk sajna a nemét, te tudod már?

2010. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan november elejére vagyok kiírva, de szerintem Október 30... És nem vagyok a topon... Nálam még mindig tart a háynós-hányingeres szakasz. 3. baba- eddig nme volt ilyen...
2010. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én október közepén fogok szülni várhatóan. Második baba :) Jól vagyok, nem érzek semmit szerencsére (elsőnél sem volt semmi különös tünetem).
2010. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én Október 2-ra vagyok kiírva. Jól vagyok az elején sem volt gond. Én is csak akkor érzem leginkább,mikor pihenek. Nekem is kb akkora a pocim,mint az első válaszolónak. Annyira várom már a babát,nagyon türelmetlen vagyok.:)

Gondolom Ti is.

Kellemes babavárást lányok.

2010. máj. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én október 6.-ra vagyok kiírva,második gyerekemet várom,ő kislány lesz,az első pedig kisfiú.Így nagy az öröm,de nem felhőtlen mert bélárnyékot találtak nála,aminek fel kellene szívódnia.Ha nem akkor majd a négyes teszt ill.a köv. uh eldönti kell-e magzatvízvétel.Már a gondolattól is rosszul vagyok.Ezektől eltekintve egész jól viselem a terhességet
2010. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!