Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn voltam az integrált...

Hétfőn voltam az integrált teszt 2. vérvételén. Ha jó lesz az eredmény (amit nagyon remélek), az ultrahangvizsgálaton kívül miből áll még a genetikai vizsgálat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi másból, ennyi az egész.
2010. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Az orvosom azt mondta,hogy a korom miatt(41 éves vagyok)el kell mennem az 1.női klinikára a genetikai vizsgálatra.Úgy érzem teljesen magamra hagyott ebben a dologban,időpontot kell kérnem,de szerintem amíg nincs eredménye a vérvételnek,teljesen felesleges.Mit tegyek,várjak?Aznap lesz a betöltött 18.hét,mikor megkapom az eredményt...
2010. máj. 6. 23:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az integrált teszt eredménye a 2.vérvételt követő 3.napon meg is érkezett!Ma már 1 hetet kell rá várni?A Magzati Diagnosztikai Központban végezték a vizsgálatot.Ha az eredményed jó,akkor az UH kívül más nem lesz,esetleg a korod miatt beszélget Veled egy genetikus(aki a családban előforduló betegségekről kérdez)
2010. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 38 éves vagyok,és minden eredményem nagyon jó lett.A down -kor 1:7701 a másik arányom pedig 1:40000-hez lett.Az uh is minden rendben volt.A korom miatt ajánlották az amniocentézist,az eredményeim alapján és az miatt hogy 4 terhességem hiábavaló volt, úgy döntöttünk a párommal nem csináltatjuk meg az amniot.De nálad ha csak elbeszélgetésre kell menned az jó,de gondolom az amniocentézis kérdését felteszik majd, hogy szeretnéd-e.Boldog babavárást kívánok neked!19+5km

2010. máj. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 2.vál.vagyok.Én 35 éves múltam akkor,és rossz lett az eredményem-1:120 volt a Down kockázat-én megcsináltattam az amniot(lassan 2 éves,és makk egészséges a fiam)
2010. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat lányok,megjött az eredmény,negatív lett:),és ma beszéltem egy másik orvossal az 1-es női klinikán,szerdán megyek hozzá genetikai uh-ra.A további lépéseket személyesen megbeszéljük,remélem nem lesz szükség szurkálásra...Boldog babavárást Nektek!:-))))
2010. máj. 7. 19:29
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam a másik orvosnál...Meg sem nézte az előző leleteket...Azt mondta,teljesen felesleges volt a vérvizsgálat,ennyi idősen magzatvízmintát kell venni.Akkor miért beszéltek rá az integrálra?Félek....Első baba....
2010. máj. 12. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Megkérdezhetem mi lett az eredmény?

37 éves kismama

2012. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!