Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+1 hetesen csak üres petezsák?

6+1 hetesen csak üres petezsák?

Figyelt kérdés
Ma voltam uh-n. És csak üres petezsákot láttunk. Nagyon elkeseredtem... mivel tavaly is igy indult, és kaparàs lett a vége. Nem fejlődött tovàbb... dokim nyugtatott hogy még simàn lehet baba. Csak korán mentem. Periódusnaptár szerint 6+1 hetesnek kéne lennem. Ő 6 hetet mondott. nem tudom, hogy kell kiszàmolni.dec.22-én volt az utolsó mensi első napja. Január 5-6-7 voltunk együtt. Elvileg akkor volt p.é. Bő folyásom volt akkoriban és hasszurka. Ciklusom àltalában 29 napos... januar 20-ra nem vártuk. Szép erős pozitiv tesztem volt. nem fog az agyam... annyira csalódott vagyok. bár nagyon nagyon bizunk benne, hogy 16-án már ott lesz a kistesó... csak furcsa, hogy vérvetelt se kért. Külföldön élek. Nem magyar a doki. Itt nem részletezik ezeket a petezsák, szikhólyag dolgokat. Egy nagy fekete folt volt a képernyőn. Gondolom az a petezsák... de magzat még sehol. Kaptam dufastont... és ennyi
2017. febr. 2. 22:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sajnos a lányom 4 terhességével járt így. Utánna teljes kivizsgálás következett. Itt kiderült a lisztérzékenység, pajzsmirigyalulműködés. Fél éves gluténmentes étkezés után megmaradt a baba. Azóta 2 unokám született. Sajnos a lisztézékenység élete végéig megmarad! A nagyobbik unokám is örökölte.
2017. febr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem bantas, de ne a nagy konyv szerint nezd, ha a doki azt mondja, hogy meg nincs ok aggodalomra akkor nincs is! Velem is ez volt a baj, olvasgattam jobbra balra es mindig beparaztam, ha gond van a doki szol
2017. febr. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bocsi a telome lkuldte hamarabb. Nekem am 7 hetes es parnaposan volt embrio benne, de meg szivhang nem volt. Tudom a felelem meg minden de csak pozitivan! Es minden rendben lesz :) 23hkm
2017. febr. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Bizok a dokimba... csak nagyon hosszú lesz ez a két hét.... megpróbálok nem kattogni rajta, pozitivan hozzá állni...
2017. febr. 3. 07:25
 5/18 anonim ***** válasza:

Haat nekem most igy volt h 6+1nel petezsak embrio nelkul. En vereztem is igy 6+3-ra berendelt a doki a korhazba kuretre. Aznao reggel (6+3) meg mar petezsak volt 3mm-es embrioval akinek kimutathato szivmukodese volt!!

14hkm

2017. febr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Meg barmi lehet ne aggodj! 7. hetig meg normalisnak mondhato, addig meg siman lehet embrio!
2017. febr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én amikor először mentem dokihoz, akkor 7 hetes voltam a ciklushoz képest. Ő akkor egy héttel kisebbnek látta, de volt szivhang, meg minden ami kell. Azért nem mindenki követi a nagykönyvet. Lehet később lesz valami. Amig nincs vérzés és egyéb vetélésre, elhalásra utaló jel, addig bármi megtörténhet.
2017. febr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Remélem minden rendben lesz a következö uh-n. Kisfiamat is elég későn làttuk. Tavaly szintén nehézkesen indult, aztán barnáztam, futottunk az ügyeletre, de akkor már deformálódott a petezsák. Csak ezek után, kicsit nehezebb bizni... mondjuk tavaly más tüneteim is voltak. Szerintem a dokim akkor látta már, hogy nincs esély, mert gyógyszert se adott. Tegnap annyira ki voltam, hogy nem emlékszem mit mondott, mekkora a petezsák. Azt hiszem 15-18mm volt. Arra sem emlékszem, hogy hányra kell mennem legközelebb
2017. febr. 3. 08:42
 9/18 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz! Eros baba itt fog maradni, csak ne vonzd a rosszat. Konnyu mondani tudom de csak pozitivan! 2 het igen sok ido, de minden jo lesz!Kitartast #2es voltam!
2017. febr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!! Annyira aranyosak vagytok :) :) :)
2017. febr. 3. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!