Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok....

30 hetes kismama vagyok. Eléggé megfáztam. Ugye nem lesz semmi baja a babónak?

Figyelt kérdés
Fáj a fejem, a torkom,náthás vagyok+ kis hőemelkedés. Szedni nem szedek semmit inkább házi gyógymódokkal próbálkozok. Van esetleg vmi tippetek a gyorsabb gyógyulásra? Köszi
2008. okt. 10. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szióka.30hetesen én is nagyon beteg voltam,én elmentem a háziorvoshoz és írt fel Augmentint,Algopyrint,és Strepsilst,ezeket nyugodtan lehet szedni és 3nap alatt helyre is hoztak.Persze , ahogy Te gondolod,de szerintem gyorsabb és hatásosabb,mint 1 hétig teát iszogatni.

Üdv:32heteske

2008. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi azt még elfelejtettem,hogy a babádnak nem lesz baja, nyugi.Enyém picit lustibb lett akkor,biztos Ő is érezte,hogy beteg a mami :)
2008. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! A babádnak nem lesz semmi baja, szerencsére.

Ha házi prakika:

langyos sós vizes öblögetés + rengeteg kamillatea

Bioparox vagy Sterimar orrspray, mindkettő használható babáknak is, tehát neked sem lesz semmi bajod ezektől.

Tantum Verde vagy lándzsás utifűszirup ill. cukorka, ezek mind gyógynövény alapúak, teljes biztonsággal alkalmazható terhesség során.

Calcium-Sandoz+Vitamin C 1000mg pezsgőtabletta: ennek még a dobozára is rá van írva, hogy: fokozott Ca és C-vitamin igény esetén - terhesség és szoptatás.

Nekem ezek váltak be, semmilyen szintetikus gyógykészítményre ezek mellett nem volt szükségem, 3 nap alatt legyűrtem a betegséget.

De persze még rengeteg folyadék és gyümölcs!!

Jobbulást!!

36 hetes

2008. okt. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja, nyugi. Én 22 hetesen kaptam el egy nagyon csúnya megfázást, és mind a ketten jól vagyunk.

Viszont a kicsi akkor nekem is ritkábban jelentkezett le.

Gyógyszert nem szedtem, de meleg citromos tea, fokhagymás kenyér, pihenés a paplan alatt, és 4 nap alatt átment rajtam.

Orrdugulásra pedig Sterimart használtam, ezt kismamák is használhatják.

2008. okt. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én is meg voltam fázva egy 2hete .Én sem szedtem semi gyogyszert az orvosom azt ajánlotta ,hogy sok teát igyak és egyenletes melegbe legyek 3nap alatt helyre jöttem, ja és sokat pihentem.36 hetes kismama.Gyogyolj meg minél hamarabb!!!!!
2008. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a házi praktikák nem segítenek Paramax Rapidot bevehetsz a terhesség és később a szoptatás során is, semmmi bajotok nem lesz tőle.
2008. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!