Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 hetes kismama vagyok és ma...

40 hetes kismama vagyok és ma csinálták nekem a flowmetriát, és rendben volt a magzatvízem. Holnap meg aminoszkopiát csinálnának, ezt muszáj vagy elég volt a flowmertia is?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajna muszály, mert azzal a magzatvíz "tisztaságát" nézik, és az fontos. Nekem 3x csinálták, az első nem volt kellemes, de a többi már olyan volt, mint egy rendes vizsgálat, ne aggódj! A flow-val, nem a magzatvizet nézik, hanem az erekben lévő vér áramlását.
2008. okt. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek. A flivmetria a keringését nézi a kicsinek, az aminoszkópia pedig a magzatvizet nézi.

Én sem voltam kitágulva, igen kellemetlen volt az első vizsgálat. Elsőre nem is akarta megcsinálni a doki, de a legkisebb csővel sikerült. Aztán a többi sem volt kellemes, de már elviselhetőbb. Nálunk ilyet NST-vel együtt 2 naponta csinálnak szülésig-illetve befektetésig.

2008. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!