Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati oldalkamra tágulat...

Magzati oldalkamra tágulat veszélyes?

Figyelt kérdés

21 hetes vagyok ,Magzatvíz mennyisége: átlagosnál több Bpd:52mm AC:158mm FL:34mm

Magzati vesében jelzett pyelonk detect.

Magzati oldalkamra jelenleg 8.0mm re tágult, normál koponyán belüli képletek ábr.

A vizsgálat során : durva eltérés nem volt észlelhető


Nagyon aggodóm jövőhéten kell visszamennem uh ra , úgy érzem nem lenne egészséges baba :( , de mitől alakult ki mind ez?


2017. febr. 9. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Orvos mit mondott?
2017. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak szonográfus nézett 1 hét múlva kontroll , de nagyon ideges vagyok mert sokat olvastam a neten róla , sajnos sok a magzatvíz is
2017. febr. 9. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A párom unokahugának is ezt mondták, nem volt semmi baja a babának, csak egy kis méhen belül is észlelhető koponyadeformitása volt,ami születése után teljesen helyre jött.

Mostanában olvastam a vesetágulatról is, hogy sok babánál előfordúl amit születésük után kinőnek.

2017. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szia kicsit nyugtató volt a válaszod , remélem úgy lesz ahogy mondod , mert nem akarom valami baja legyen . Kedden van időpontom , most minden kiderűl legalábbis remélem.
2017. febr. 11. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!