Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második császárosok volt...

Második császárosok volt problémátok a heggel?

Figyelt kérdés

2017. márc. 7. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nem volt (három császáron vagyok túl).
2017. márc. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2017. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem volt, sőt 2 hét után is már alig látszott.
2017. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a terhesség alatt?Végig kihordtátok a babát?Nem volt olyan,hogy a heg miatt hamarabb kellett volna császározni?
2017. márc. 7. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. 39+5-re volt programcsászár időpont, hogy annál tovább ne tartogassuk, meg vérhígítót is szúrtam... , 39+2-őn elfolyt a magzatvíz, úgy beszéltük a dokival, ha szépen haladna, lehet akár természetes is, de aztán 8 óra múlva is totál zárt voltam (még nem volt vészes, bár kellemes se), így amint reggel lett és nem volt sürgősebb nálam, másodszülöttemet is "kikapták". Nekem jó élmény volt, kicsit átéltem a vajúdást is, de ugyanakkor biztonságban is éreztem magunkat, mert tudtam a forgatókönyvet (nem úgy, mint az elsőnél).
2017. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!