Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt beágyazódási...

Akinek volt beágyazódási "vérzés", annak milyen napszakban és hány nappal nem várt előtt jelentkezett?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy reggel esetleg éjjel vagy inkább napközben volt e beágyazódási "vérzésük" azoknak akiknek jelentkezett?

És nemvárt előtt hány nappal volt kb?

Köszönöm


2017. márc. 16. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt találsz számtalan terhesgörbét beágyazódási vérzéssel, meg tudod nézni, hogy a ciklus melyik szakaszában a leggyakoribb.


[link]

2017. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Megpróbálom elemezni :)
2017. márc. 16. 09:51
 3/7 anonim ***** válasza:
A görbéket nem muszáj elemezni, ha nem vagy benne jártas, de azt látod rajtuk, hogy hanyadik ciklusnapon, mennyivel ovu után volt a vérzés. ;)
2017. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
4 nappal nemvárt előtt reggel de éppen éjszakás voltam és amikor hazaértem, akkor tapasztaltam a tisztaságin rózsaszín foltot.
2017. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm szépen a segítséget :)
2017. márc. 16. 10:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok benne biztos, hogy az volt, de nem várt környékén. (Rózsaszín folt és később hála Istennek nem volt)
2017. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Remélem nekem se fog megjönni!!

Gratulálok Neked :)

2017. márc. 20. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!