Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Észrevettem ha feldugom az...

Észrevettem ha feldugom az ujjam egy picit a hüvelyembe akkor van a belül egy kis dudor. Utalhat ez terhességre?

Figyelt kérdés
remélem nem kérdeztem nagy hülyeséget de eddig még ilyet nem tapasztaltam magamon.amúgy jövőhéten szeretnék egy tesztet csinálni mert a párommal együtt voltunk védekezés nélkül.már nagyon szeretnénk egy picibabát.légyszi válaszoljatok
2010. máj. 11. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Az am nem a G-pont? Vagy lehet h ez hülyeség xD(sőt tuti) mert én csak azt tudom h az van O.o bár én fiatal vok még :D
2010. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
kicsi? nem lehet,hogy a méhszájad az?
2010. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kb olyan nagyságú mint egy koktélparadicsom.
2010. máj. 11. 19:30
 4/10 A kérdező kommentje:
de ha csak a hüvelyemhez teszem az ujjam úgy hogy nem nyúlok fel akkor is érzem az ujjammal.
2010. máj. 11. 19:31
 5/10 anonim ***** válasza:
hát a koktélpari elég nagy ...kb akkora mint a méhszáj,legalábbis amit érzel:)
2010. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és az mit jelent?szóval mit jelenthet hogy érzem?talán utalhat terhességre?
2010. máj. 11. 20:29
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes, vagy ha még is akkor nagyon korai a terhességed, mert a méhszáj nem terhes állapotban simán középen vagy kicsit oldalt függőlegesen vagy kicsit ferdén helyezkedik el, amikor terhes vagy egészen olyan lesz mintha a hüvely felső részéhez "feltapadna" nálam legalábbis így van, totál rá van simulva a felső hüvely falhoz, de inkább ne nagyon nyúlkálj, mert ha tényleg terhes vagy tudod ilyenkor magasabb a fertőzésveszély.

18h km.

2010. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi hogy válaszoltál.mondjuk még attól lehet hogy terhes vagyok hiszen most 6.-án voltunk együtt úgy a párommal hogy nem védekeztünk.mikor teszteljek szerinted?
2010. máj. 11. 20:36
 9/10 anonim ***** válasza:
12-14 nap múlva tesztelj
2010. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A hüvelyedben lévő kis dudornak nincs köze ahhoz, hogy terhes vagy -e. Lehetsz az, de ebből semmire nem lehet következtetni.Nem is igazán értem a kérdésed. A beágyazódott zigóta a méhedben van, és egyébként olyan kicsi, hogy ilyenkor még az ultrahang sem látja. Nem hogy kitapintani! A méhszájadat se nagyon érezhetted, ha terhes vagy. Mert ilyenkor pont hogy feljebb húzódik, hogy védelmet nyújtson. Ilyenkor pont fordítva: nehezen elérhető lesz. Nem tudom, mire gondoltál, hogy mit érezhettél.
2010. máj. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!