Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt kiszélesedet...

A terhesség alatt kiszélesedett lábfej szülés után ismét keskeny lesz? Sajnos egyetlenegy cipőm sem jó, a nyári papucsokba sem fét bele a lábam, mert mindegyiknek szűk a pántja. Sőt, már a házi papucsom sem jó.

Figyelt kérdés
Igaz, a 41 hétben vagyok, és vizesedem is, de annyira nem veszélyes. Van rá esély, hogy fogom tudni hordani a régi cipőimet? A talpam külső oldala rendesen kifele domborodik, mintha szétlapították volna a lábfejem :( Ez vissza fog menni valaha?
2010. máj. 11. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
persze, majd szülés után lemegy. én nyáron szültem és csak 1 papucs jött a lápamra, aminek a lábfeje azelőtt nagy volt. majd visszaalakul ahogy sokminden más is
2010. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem akarlak elkeseríteni.... Anyukám mondta a szülésem előtt, hogy neki velem és a hugommal is fél-fél számot nőtt a lába. Kinevettem..... De szülés után rádöbbentem, hogy sajnos a korábbi, éppenhogy jó cipőimet esélytelen felvennem... Lehet, hogy típus kérdése, de a fél szám megvan nálam is. Most várom a másodikat, nem igazán vagyok kiváncsi, hogy most is ez lesz-e.......
2010. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy másnál hogy volt, de én is nagyon vizesedtem már a 16. héttől, a végén már egy-két számmal nagyobb cipőt vettem, mint előtte. 3 és fél hónapja szültem és nem változott (még mindig 40-es cipő kell, pedig előtte 38-as, 39-es kellett), sőt a terhesség alatti súlynövekedés miatt a benőtt körömmel is küzdök még mindig. DE MEGÉRI, hidd el!!!
2010. máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem "összement" a lábam szülés után már másnap.
2010. máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát, remélem nálam is így lesz. Nekem valahogy kétszer olyan szélesnek tűnik (és valójában az is...) a lábfejem, mint előtte. A pedikűrös is mondta, hogy megváltozott a harántboltozat, vagy mi :( Remélem, visszalakul, mert annyi szép cipőm van, és egyetlen egyet sem tudok hordani :(

Hosszában nincs gond, mert belefér a lábam, csak széltében.

2010. máj. 11. 21:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, és fél számmal méf tudok kezdeni valamit, de a pántos papucsokban a lábujjaim sem férnek bele, nemhogy a lábfejem. Ez nem fél szám, hanem legalább 4 szám :(
2010. máj. 11. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egyén függő. Nekem 35-ös a lábam, 2 gyereket szültem, és még mindig 35-ös. De pl barátnőmnek is 35 -ös lába volt, ami az 1. gyerek urtán 37-es lett, a 2. gyerek után meg 39-es. A 2. gyerkőc már 2 éves és még mindig 39-es a lába, szóval valószínűleg már annyi is marad!
2010. máj. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csajok, de jó lenne ha nekem is legalább 1 számot nőne a lábam! :-) Most 34-es és olyan nehéz cipőket vásárolnom. Én is halottam, hogy akár 2 számot is nőhet.
2010. máj. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Ne ijesztgessetek lábnövekedéssel :). Én 41-42-es lábon élek jelenleg :))).
2010. máj. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!