Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi van ekkor?

Szerintetek mi van ekkor?

Figyelt kérdés

32 hetes vagyok,az orvos,akit felakartam fogadni(és minden egyes alkalommal hozzá jártam magánrendelésre)tegnap beszéltünk,azt mondta,h júli1én megy nyaralni két hétre,én júli 4re vagyok kiírva.

Ha nem születne meg hamarabb akkor másik orvosnál kell szülnöm,vagy meginditja 3 nappal hamarabb a szülést?Vagy ilyen nincs?


2010. máj. 12. 06:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan azért mert szabira megy nem indíthatja meg a szülést
2010. máj. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
KÉrdezd meg a dokit.
2010. máj. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, dokija válogatja! Az enyém megindítaná, de nem minden doki gondolkozik egyformán. De nem is értem, hogy ez nem került szóba amikor felkérted dokinak? Hisz pont szabin lesz a kiirt időpontodban?? Ilyenkor vagy nem vállalja, vagy magától kellenne mondania hogy mi a megoldáa. De ha magától nem mondta, akkor kérdezz rá te, Mert szerintem olyan fogadott dokinak nem sok értelme van, aki valószínűleg nem tudja levezényelni a szülésed!
2010. máj. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! AZ én fogadott orvosom augusztus elején egy hónapra megy szabira, mi elvileg július 27.-ére vagyunk kiírva. Elméletileg belefér. Ha mégis túlhordanám, akkor egy kollégájának ad át, náluk ez a szokás. Mivel az orvosomban megbízom, így abban is bízom, akihez esetleg kerülök. Csak jókat hallottam róla is. Kérdezz rá a dokidtól, hogy náluk mi a bevett szokás.
2010. máj. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is mindenképpen kérdezz rá. Nem hiszem, hogy emiatt bármelyik orvos megindítaná a szülést, de laikus vagyok...

Szerintem ha az orvosod nincs jelen a szülésnél, akkor ügyeletesnél szülsz. Ez lenne a logikus.

2010. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én orvosom és augusztiusban lesz oda. Bár én szeptember elejére vagyok kiírva, de már mondta, hogy ha reméli viszzaér a nyaralásból. Én úgy vagyok vele, hogy ha ideér itt lesz, ha nem megszülök másnál. Bent úgysem marad. :-) Bár nekem eddig problémamentes volt a terhességem. Ha a tied nem az, vagy nyugodtabb vagy ha le van konkretizálva minden, akkor keressétek meg együtt e megoldást. Kérdezz rá, hog yki fogja helyettesíteni, kit ajánlana és vedd fel a másik orvossal is a kapcsolatot. Ők is emberek, nyugodtan mond el a problémád.
2010. máj. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont így vagyok én is, hétfőn akarok beszélni vele, h megindítja előbb a szülést vagy mi lehet a megoldás. Mondjuk, ha nem lehet megindítani, akkor nem hiszem h. másik orvost választok. Marad az ügyeletes.

31. km

2010. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!