Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más pocakosa is "szereti" a...

Más pocakosa is "szereti" a húgyhólyagot piszkálni? 20 hetes vagyok, és néha már most nagyon kellemetlen, pláne ha még pisilnem is kell, és elkezdi böködni.

Figyelt kérdés

Van amikor alig tudom visszatartani ilyenkor a pisit.

Komolyan gondolkodom,hogy szerzek valami nagyobb méretű betétet, mert múltkor olyan helyen kezdődött ahol nem tudtam wc-re menni, és majdnem bepisiltem:))

Más babája is szereti piszkálni?

Ugye majd elfordul?Mert ha már erősebben mozog bepisiltet:))))))))))))))


2010. máj. 12. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én kicsikémnek 23 hetes kora óta ez az egyik legnagyobb mókája. Van, hogy 20 percen belül 4-5 alkalommal megyek pisilni. Most már 33 hetes, tehát már súlya is van, úgyhogy sokszor hoz ezzel kellemetlen helyzetbe. Ha tudom, hogy menni kell valahová, akkor kevesebbet iszom és egy vastagabb betétet rakok be, mert előfordult már szivárgás.

Kitartás:D

2010. máj. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
IGEN!!Akkor nem csak nálunk van ez:)) Ma töltöttük be a 21. hetet. Nemrég kezdődött a hólyagra csücsülés. Általában reggel fordul elő, ilyenkor nagyon kell WC-re mennem.Erre szoktam felébredni.Utána visszafekszem, és a kezemmel érezm,hogy egészen lennt van a Pici, mert ott keményebb.Szinte kitapintható.Olyan mintha a bugyimban lenne:))Ez gondolom teljesen normális.Még néhány hét, és lerúgják majd a vesénket , a bordáinkat stb.
2010. máj. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia ,én néha csillagokat látok úgy fáj mikor úgy igazán telibe kapja,de 10ből 8szor biztos azt találja meg.Én is sokat pisilek hosszú távra nem szívesen indulok.29hetes vk.örömteli babavárást:)
2010. máj. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ahogy én mondom: már jó 3 hete szivat a picur...a férjem csak mosolyog mikor este tízpercenként rohanok a vécére és visszajövök vigyorogva hogy: már megint beszopatott ez a gyerek..l..nekem korán kezdte, és inkább mostanában kezd kicsit jobb lenni, már vannak napok mikor nem a vécére rohanás teszi ki a legnagyobb időmet :-) nagyon kellemetlen, sokszor ezért sem merek sétálni menni. legutóbb egíy kávéházba kéresztkedtem be, de akkor is nagyobb volt a füstje..... :-))))
2010. máj. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó hetekben már 10 percemként mentem pisilni,mert folyamatosan nyomott,és amikor megrúgott(mert faros volt)na akkor gondolhatod,futás volt,hát nem egyszerű,az biztos és még van egy "kis"időd hátra,szegénykém tudom mit érzel.Mondjuk Én megúsztam becsorgás nélkül,de sokszor csak fillér híja volt))))
2010. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor én sem halucnálok. :) 21 hetes vagyok és pár napja mondogatom a páromnak hogy néha olyan érzés főleg hajnalban mindtha bele-belerúgna a húlyagomba. (hanyat fekszik most) elég fura érzés hogy már iyleneket is tud csinálni velünk:) habár az elején a hányós rész sem volt semmi:) Jó babavárást!
2010. máj. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De jó! :-) Én 22 hetes vagyok és nálunk is ez a helyzet. Előszőr nagyon furcsa érzés volt, mostmár csak kacagok rajta. Már tudom, hogy tényleg a fiam motoszkál. Én is sokat szaladgálok ezért mosdóba, sokszor feleslegesen. :-) Jó, hogy nem vagyok ezzel egyedül.
2010. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!