Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek jók ezek az értékek?

Szerintetek jók ezek az értékek?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam genetikai ultrahangon, 20 hét 6 naposan, mert így adták az időpontot.

BPD: 48 mm

OFD:63 mm

HC:181 mm

FL:31 mm

AC:148 mm

Súlybecslés: 347 g.

Szerintetek?


2010. máj. 12. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Pesze, semmi gond nincs az értékeiddel! A doki mondta volna, ha van, de ezek szép kis növekedésben lévő értékek. Boldog babavárást. 23h
2010. máj. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen jó adatok:)

(Én innen szoktam nézelődni:

[link]

2010. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen jók az értékeid.

Én is voltam genetikán, 20 hét 4 naposan, nekem ezek lettek az értékek:

BPD: 45

OFD: 59

HC: 164

FL: 32

AC: 138

Súly: 300 gramm.


Nekem akkor azt mondták, hogy ezek értékhatáron belüli értékek. És hogy ezek az adatok 19 hét 2 napos terhességnek felelnek meg. Azaz nekem bő 1 héttel le volt maradva a baba, de ez azóta is így van.

Én holnap megyek a 35 hetes UH-ra. De nekem nem hozta be a lemaradást a baba. A saját orvosom annyit mondott, hogy nem 4-5 kilos baba lesz, hanem 3 kilos. És amúgy is, kislányt várunk, ők általában kisebbek.

2010. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat!Nekünk is kislányunk lesz:))
2010. máj. 12. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!