Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » (29hetes kism vk) Nagyon fáj...

(29hetes kism vk) Nagyon fáj a torkom. Mit tehetnék ellene? Persze a picikém károsítása nélkül. Nyelni sem tudok iszonyún fáj.

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Rubofent lehet szedni és a Tantum Verde cukrot lehet szopogatni a betegtájékoztatón rá van írva hogy terhesség alatt is ajánlott.Nekem segített még a sós melegvizes gargalizálás is.
2010. máj. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban kérsz garatfertőtlenítő oldatot,amit várandósan is lehet alkalmazni.
2010. máj. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!!
2010. máj. 12. 08:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia,


Velem ugyanez volt szombat óta, én a Tantum Verde öblögetőt ajánlom, nekem sokat segített :)

meg persze a sok foró teát citrommal, és mézzel.

Jobbulást,

Szintén 29 hetes kismama :)

2010. máj. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a bajom nekem tantum verdet ajánlották a gyógyszertárban. eddig 2-3 szemet vettem be kb 3 nap alatt és szinte nem is érzem már a torokfájást. Ráadásul nekem terhességi cukorbetegségem van és cukrot sem tartalmaz.
2010. máj. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Férjem már elment beszerzi...remélem jobb lesz.Köszönöm mindenkinek.Szép napot.
2010. máj. 12. 08:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! A Tantum Verde tényleg jó, de ha netalán tán nem vagy jobban egy-két nap alatt tőle, illetve belázasodsz, akkor menj el dokihoz. Minden Trimeszterhez tartozik egy-két gyulladáscsökkentő, amit nyugodtan lehet szedni terhesen. Az kevésbé árt, mint a kikezeletlen betegség szövődménye.
2010. máj. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 hete, 37 hetesen, estem át én is ezen. Nekem sajnos a Tantum Verde nem segített. Bioparox sprayt engedett a doki, használni, az használt. Amikor aludni sem tudtam a fájdalomtól, akkor Nurofent vettem be éjszakára. Meg sok kamillás mézes tea langyosan.
2010. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!