Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart a 18 hetes genetik...

Meddig tart a 18 hetes genetikai uh Győrben?

Figyelt kérdés

Mert gondolkozunk a dvd-n, s ha ez is csak 3-4 perc, mint az előző volt, akkor nem éri meg! Ha már kicsit hosszabb, akkor mindenképp szeretnénk emlékbe!

Köszönöm


2010. máj. 12. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Gondolom ez is orvos függő. Nekem kb 1!! percig tartott, nem is nagyon akart szóba állni velem az orvos:( Remélem te nem ahhoz kerülsz, és jobb kedvvel jössz ki.
2010. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én két hete csütörtökön voltam...Dr.Nagy Miklósnál aki állítólag hiper szuper orvos. nálam az uh kb 3 perc volt pedig nekem volt már egy terhességem aminél ez a vizsgálat erősítette meg a problémát,én azt hittem hogy jó alaposan megvizsgálja a picit meg hogy elmond mindent amit lát hogy megnyugodjak de semmi.ráadásul hasi uh-t csinált pedig nekem eddig mindig hüvelyi volt mert elég húsos vagyok,és szinte semmi nem látszott számomra legalábbis.húzogatta az uh-t a hasamon és mondta az adatokat amiket mért az asszisztensének.én meg csak kerek szemmel vártam mikor mondja már meg nekem hogy még is mit lát egészséges vagy most mi van.próbáltam gyönyörködni a picurban ha már nem mond semmit de nem láttam belőle szinte semmit.csak egy foltot.meg tök gyorsan elkapkodta a képet. szóval én tök ideg voltam abban a 3 percben.egyszer csak azt mondja kész vagyunk.én meg nézek bután hogy nem e kéne esetleg elmondania hogy minden rendben van ne tojjak be meg ilyenek.én kérdeztem meg mikor felültem hogy amúgy minden rendben van e vagy mi a helyzet.annyira ideges voltam hogy most mi van hogy azt is elfelejtettem megkérdezni hogy nem e tudni hogy fiú vagy lányka.szóval engem idegileg kinyírt az a vizsgálat és a doki emiatt nagyon de nagyon nem szimpatikus.

bocsi hogy hosszúra sikerült de mindig tök ideg vagyok mikor végigjátszódik bennem ez a vizsgálat...felhúz hogy ennyire nem foglalkoznak az ember érzéseivel.

remélem neked szebb élmény lesz.

boldog babavárást.

2010. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én Mika Pétert fogtam ki a 18 hetes uh-nál,nekem tartott vagy 10 percig,de a doki nem volt valami kedves,ha kérdeztem tőle valamit tök bunkón válaszolt,meg tanoncok is voltak bent,ugyhogy elég zsufolt volt a légtér. De az elöttünk lévő pár kért filmet,és ha jól emlékszem még a régi videokazettára(ők vitték) tették fel nekik az uht 1000 ft.Szerintem a 4d-s uh val majd jobban jársz. Boldog babavárást.
2010. máj. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem akartam kiírni a doki nevét, de látom más megtette. Látom nem vagyok egyedül a keserűségemmel. Nekem is nagyon "kevés" élmény volt. Rákérdeztem a nemére is, de azt mondta nem látni. Hülye nem vagyok, meg sem nézte. Én sem láttam semmit az egészből olyan gyorsan csinálta. Ráadásul a fizetős képen az ég világon semmi nem látszódik. A 12. heti uh-on egy nagyon aranyos nő volt, ő mindent megmutatott, és még a szebb képért képes volt várni pár percig. Hiába ő is anya lehet, tudja milyen fontos ez nekünk. Az a baj nincs beleszólásunk hogy kihez menjünk. Szerintem ne kérj se képet se filmet. Várj pár hetet és menj maszek alapon valahová, akkor szép emlék marad hidd el.
2010. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

második vagyok ...a 12 hetesen nekem is egy nagyon ari nő volt aki szépen elmondott mindent mit néz éppen és hogy mit lát és hogy megfelel e minden.irtó jó volt...még a könnyem is potyogott.12hetes képen nekem is egy tünemény a gyerkőc eszméletlen a két kezecskéje a feje alatt a lábai meg keresztbe :D tiszta apja:D

Na de most....én 20hetesen voltam ugyebár a genetikai uh-n...oda adtam a kis csekket hogy 3 képet kérek erre meg kérdi a doki miről kérek 3 képet?! de olyan jó bunkón...mondom miről miről a babáról..erre ö na de miről kezéről lábáról vagy miről.már ott kiakasztott..mondom az egész babáról....mert azért ilyenkor még belefér a képbe. erre mikor adja a képeket azt hittem elájulok...a legjobb még istenes mert azon látszik két karika...egy kisebb meg egy nagyobb..és ez lett a legjobb kép :S

a másikon tök halványan két fehér karika a harmadikon meg semmi szinte talán a fejecskéjét épphogy ki lehet venni.

szóval nálam nagy élmény volt tényleg...de a lényeg hogy kiderült elvileg egészséges a picur.és ez a legfontosabb.

2010. máj. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak hogy + élmény is legyen:

az 1. babámmal 2008ban a 18heti UH egy idősebb doki csinálta,nagyon bunkó volt,mert szinte semmit nem mondott,mikor a végén meg mertem kérdezni,hogy esetleg tudni e a nemét rám förmedt,hogy igen fiú,de azzal kellene kezdenem hogy minden rendben van e?Mondtam is neki,hogy gondolom,ha nem lenne jól a pici CSAK szólt volna?!

Szóvel ezen felbuzdulva 2009.12.31én,azért arra a remélt 2-3percre behívtam apát,hogy ő is lássa a kicsit.Szóval épp kiment a dolgára,mire behívtak.Nem tudom eldönteni,hogy SZILVESZTER miatt,vagy mert DR.BUSZNYÁK olyannyira jó ember/doktor-de vagy 20 percet bent voltam/tunk,mert időközben megkértem a dokit,hogy behívná e a férjem.És az asszisztens zokszó nélkül behívta.Addigra nekem már mindent elmutatott,de a férjem kedvééer újra kezdte.Többször átkapcsolt 4D-re,ami külön nagy élmény volt.Kiderült a nagyfiunk mellé öcsike érkezik(most 24e tájékán).

Szóval nekem ez a 18.heti UH nagyon nagy + csalódás volt.Elárulom csütörtöki napon voltunk.

De filmet ne kérj,inkább ha módotok van rá,akkor pár hét múlva menjetek 4D-re nekünk az a felvétel 26+4hetesen készült.3/4órát bent voltunk,az egész felvételt felírták DVDre,és kértünk még egy fotót így jött bele 10500.- Ja és ha lehet Marikánál csináltassátok(ha érdekel priviben megírom a nevét-most nem akarok zörögni a paírokkal,alszik a nagy)

2010. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jajj Lányok, ne keserítsetek el teljesen! :(:(:(

Lehet előtte odamegyek a fogadott dokimhoz, úgyis aznap ügyeletes, s lerángatom magammal. Ha már fizetek neki minden hónapban nem keveset, akkor legalább mondjon el mindent, amit lát! Minden értelemben. A méreteket, nemet ... mindent!

2010. máj. 12. 20:38
 8/8 A kérdező kommentje:

Szóval csütörtök és Busznyák. Hát őt nem ismerem, de akkor meggondolom.

Megyünk 4Dre, majd a 24. héten :):):)

Elküldöd az elérhetőségét Marikának?

Nagyon köszönöm!


Mindenkinek további boldog babavárást, meg persze babázást! :)

2010. máj. 12. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!