Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket el szokott-e a ferjete...

Titeket el szokott-e a ferjetek, tarsatok kiserni a vizsgalatokra? A legelso vizsgalaton ott volt-e? Ti elverjatok-e, hogy ott legyen?

Figyelt kérdés
Az en ferjem nagyon ragaszkodik, hogy ott legyen a vizsgalatokon, a baratnoim mar meg is jegyeztek, hogy de jo lenne, ha az ok ferjuk is ilyen lenne mint az enyem.Ebbol gondolom, hogy nem minden ferfi szeret ott lenni.Nekem viszont nagyon jol esik, hogy ennyire erdekli, hogy mi van velem meg a gyerekkel.
2010. máj. 12. 09:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
A legelsőn ott tudott lenni, mert pont szabin voltunk, de a többire sajnos nem tudott eljönni. Nem elég rugalmas a munkahelye, és a szabiját is már januárban el kellett osztani egész évre...Így nem is várom el h ott legyen, tudom, hogy ha tudna eljönne velem. 4d-re is ezért délután mentünk, h ő is ott tudjon leni.
2010. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
bocs.. lenni. (ezt elírtam)
2010. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%
Első gyereknél jött mindenhová, akart is, el is vártam. Utána már a többinél én se vártam el, nem is akart, már nem volt újdonság, nekem se, úgyhogy nem volt ebből gond.
2010. máj. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
51%
Mindenhova eljött velem, mert akarta. Igaz, első gyerkőc. Nem tudom, hogy a többinél is így lesz-e majd.
2010. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
nekunk is elso gyerek :)
2010. máj. 12. 09:42
 6/26 anonim ***** válasza:
51%
Persze, jó lenne, ha mindig ott lehetne. A fontosabbaknál (Uh) mindig ott van, de általános nőgyógyászati konzultációkra már nem mindig kísér el. Dolgozik, úgyhogy el sem várom. Pl. a szülésznővel való első talikor ejött, ezt fontosnak találtam, de pl a szülés-felkészítő tanfolyamra nem jár velem, pedig ott is vannak kispapák.
2010. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem jön sehová, nem is tartom fontosnak, nem olyan izgalmas egy vérvétel. Egy ultrahangon ott volt, a többiről beszámolok neki. Nem várom el, hogy szabit vegyen ki csak azért, hogy órákig várjon velem egy 5 perces vizsgálatra. Akkor legyen ott, ha már meg lesz a pici.
2010. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

offolhatok?


beengedik a legelsőre is? amikor a pozitív teszt után megyünk?

vagy kérdezzek rá a dokinál?

2010. máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Mindig jött velem a párom, úgy ahogy az első kettőnél is.Bár nálunk sok idő telt el a 3.fiunk meg az első kettő között.(12é,9év,7hós) Picit olyan volt mintha elösször járnánk vizsgálatokra, arról nem beszélve, hogy uh.sokat változott. Szerencsére meg tudta oldani. A szülésnél is megint velem volt és elmondása alapján csodás élménnyel gazdagodott, pedig ott volt az előzőeknél is. Mondjuk tényleg felejthetetlen gyors,problémamentes volt.
2010. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

az első babával mindig jött velem, az uhkra mindig be is jött:) most is jönnek mind a ketten ha tudnak. de ha korán kell menjek vizsgálatra és a kicsi még alszik akkor nem jönnek akkor egyedül megyek :)


boldog babavárást :):)

2010. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!