Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes kismama vagyok. Nem...

8hetes kismama vagyok. Nem érzek semmi terhességre utalót, csak mellfeszülés de az sem intenziv? Észre venném ha felszivódna? NAGYON AGGODOM.

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj,szerintem nincs semmi baj.Nekem is sokáig "panaszmentes"volt a terhességem,csak a mellem fájt.Majd jön a többi dolog is idővel.Hányinger stb...De lehet,hogy neked végig panaszmentes lesz a terhességed,örülj neki.Miért gondolsz rögtön ilyenre?Gratulálok a babához.Boldog babavárást!
2010. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtatást!!Nem tudom.Itt olvasok sok mindent!!Talán azért,magamra veszem.Nagyon ritkán van hányingerem.Az első terhességem is igy zajlott.De ahogy idősődőm jobban parázok.
2010. máj. 12. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az első terhességed is így zajlott, akkor aztán tényleg nincs okod aggódni.De egyébként sem.Te valószínűleg kevésbé vagy érzékeny a hormonokra.Nem kell feltétlenül rosszul lenni.Én se hánytam pl. egyszer sem. Néha szurkált a hasam, feszült a mellem, undorodtam kb 2 dolog szagától.De én ettem mindent, a fejem se fájt, nem volt szédülés, ilyesmi.Semmi okod aggódni, minden rendben van.Egyébként ha felszívódna, szerintem azt azért észrevennéd.Ha nem is lenne vérzés vagy görcs, akkor is jelezné a tested valahogyan , hogy valami nincs rendben . És a női megérzések, anyai ösztönök is működnek általában.Nem szívódik fel csak úgy, nyugi!!
2010. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtatást.Alig várom a jövő hét pénteket,hogy láthassam és halljam a szivhangját.-)
2010. máj. 12. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!