Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+2 után csak 13+0 hetesen...

5+2 után csak 13+0 hetesen kellett mennem uh-ra. Eredmény: Crl.60mm, N. T.1,7mm. Terhességi hét 13+0. Gondolom ez jó eredmény, nem?

Figyelt kérdés
Igaz hogy azt mondták minden rendben, de furcsáltam, hogy a szívpulzálást meg se mutatták(amit eddig még nem is láttam, mert 5+2-nél még nem látszott semmi),a papírra rásem írták a lepény helyzetét, a bpd-t sem mérték. Ő látta az újjait, meg az orrát, meg végül is azt mondta minden oké, de azért mint első babásnak igazán megmutathatta volna. Főleg mert tudta hogy 8 hetet végig izgultam lez e szíverrés vagy sem. Érdekes, nem? Mert sokhelyen olvasom, hogy mennyi mindent néznek a 12. heti uh-on.
2010. máj. 12. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a tarkóredőt (nt 1,7mm) és az orrcsontot nézik. A te babád rendben van az adat szerint.

Ha alaposabb kivizsgálásra vágysz, mint a tb-alapú, menj el magándokihoz, vagy 4D-re. A kórházban/sztk-ban csak ennyi jár, max 2 perc.

2010. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tökéletes az eredmény.

Ilyenkor nekem is csak ezeket nézték. A méhlepény a 16. hétre alakul ki teljesen, szóval ne várd, hogy most nézzék, majd a köv UH-on már fogják.

A pulzálást sem mutogatják már, ahhoz már nagy terhes vagy, az csak a te peched sajnos, hogy nem láthattad 7-8 hetesen, mert nem hívott vissza a dokid... Én akkor láttam, 7 hetesen, de azóta sem mutogatta egy doki sem...

37 hetes km

2010. máj. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!