Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet megállapítani...

Hogyan lehet megállapítani pontosan, hogy leszállt-e a pocak? Tudom, hogy valahogy el kell férnie a tenyeremnek a mellem és a pocakom között, de pontosan hogyan?

Figyelt kérdés

Le tudná ezt írni valaki egyértelműen?

Köszönöm szépen a válaszokat!


2010. máj. 12. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont úgy,ahogy Te azt leírtad! A melled alatt a hüvelyk újj,a kisújj pedig a pocid felett. Ha nem fér be,akkor még nem szállt le. Ha befér,akkor leszállt.

Így már érthető?

:)

2010. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ráadásul látványos is,jól láthatóan leszáll a has:-)
2010. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Annyira látványos, hogy magamon is észrevenném? Csak azért kérdezem, mert nekem nem tűnt fel, hogy lejjebb lenne, viszont egy ismerősöm (már régen látott) szerint lentebb van.
2010. máj. 13. 11:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Fényép alapján a legjobb. Olyan nagyon régen nem lehet lent, bár nekem nem tudott leszállni :(
2010. máj. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez a kép néhány napja készült. Szerintetek? [link]
2010. máj. 18. 15:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem látom,hogy lent lenne. Bár az se biztos, hogy jelentene valamit. Nekem pl. elejétől lent van. Most is simán befér a kezem, és zárva vagyok, doki sem mondott semmit, hogy ezért előbb lenne valami. Sőt az előző két terhességemnél is lent volt a hasam, és mindkettővel ráhúztam.

Pont ma mondta egy ismerősöm a tesómnak, hogy látott és annyira lent van a hasam, hogy biztos megfogok már szülni. Még jó, hogy pont ma voltam dokinál, és rendben talált. :-)

Könnyű szülést!

33 km

2010. máj. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szállt még le, de majd biztos hamarosan csak nyugi.Hány hetes vagy?Én is egyébként nagyon türelmetlen vagyok, így 35 hetesen, már várom a nagy találkozást:))Sok szerencsét, könnyű szülést neked is...
2010. máj. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, köszi!!! Még csak 34 hetes vagyok és 1,5 hete mondta az az ismerősöm, hogy leszállt. Tudom, hogy nem sok jelentősége van, de azért első babás kismamaként megijedtem, nehogy emiatt korábban szülessen a picurkám. De Ti most megnyugtattatok, hogy nincs leszállva. Köszönöm!!!(Mondjuk én sem vettem észre magamon, de ugye arra nem mertem alapozni. :-))
2010. máj. 19. 09:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem annó a védőnő mondta,hogy leszállt,talán 35 -36 hetesen,holott sehol semmi. Amikor beindult a szülés 40+3 hetesen,akkor sem vettem észre,hogy lejebb ment volna a pocim. A másodiknál az utolsó napon határozottan lennt volt,tükör nélkül is észrevettem,"kézrátétellel" és másnap reggel megszületett a kicsi.

Ami a képet illeti, jobb lett volna,ha több látszik,de talán így is biszton állíthatom, hogy még bőven van időd, még nincs lennt. :))

Az első voltam.

2010. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 22. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!