Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok nekem Miskolcon...

Ajánlanátok nekem Miskolcon jó nőgyógyászt? Babát tervezünk és már most szeretnénk elmenni egy jó dokihoz.

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha olyanokat írnátok, aki tényleg megbízható, az, hogy ,,borításkos", nem baj. Köszi előre is!
2010. máj. 14. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én Fenesi Istvánhoz járok,nekem is őt ajánlották,és teljesen megvagyok vele elégedve.Van magánrendelése is a mártírok útján,és a semmelweis kórházban is van.(mármint magánrendelésen kívül)Nemtudom az mindegy e,mert nem írtad hogy a megyeiből legyen vagy a semmelweisből,de a megyeiről semmi jót nemtudok írni neked,mármint magáról a kórházról.Ha van kérdésed írj nyugodtan,válaszolok:) (27h)
2010. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Fenesi István vagy Koleszár Andrea!Semmelweis!Én Koleszár Andihoz járok!Nagyon figyelmes orvos!Neki még nincs magánrendelése és még nagyon fiatal!Lelkiismeretes nagyon!Én nagyon szeretem!:):)Fenesi is jó orvos!!:):)33 hetes kismama
2010. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kocsis Norbert Csaba, megyei kórház. (van honlapja, ha rákeresel a nevére megtalálod.) Nagyon kedves, figyelmes és jó orvos.
2010. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Victory82 ***** válasza:
Szia!Én Szemán Györgyhöz járok évek óta, a Semmelweis kórházban is rendel,magánrendelője is van a Bató házban.Nekem 6 éve,22 éves koromban petefészek cisztám volt,akkor ő műtött,nagyon rendes,figyelmes volt.A kisfiamat 2007 decemberében nála szültem és azóta is hozzá járok.Nem pénzéhes,van humora,nem fáj,ha vizsgál(Szerintem kevés orvos kiváltsága)és lehet rá számítani.A szülésemnél délután 2-től,hajnali 1-ig bennt volt,reggel 7-re jött vissza dolgozni.Bocsi,ha hosszú lett!Szép napot!
2010. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dr. Gubás Péter Bertalan a Megyeiben. Nagyon jó doki. Fiatal, lelkiismeretes, megbízható.
2010. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
P. Szikszay ádám, Sándor Csaba és Koleszár Andrea. Mindhárman a Semmelweisben vannak. Én Steierhoffer Györgynél szűltem, nekem nagyon megfelelt, de másnak lehet, hogy ő túl lazának tünne.
2010. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, kedvesek vagytok, még pár hét, és megyünk valakihez az említettek közül, és persze mi is megtesszük a magunkét, hogy jöjjön a kisbaba:)))

Köszi még egyszer!

2010. máj. 15. 17:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Dr.Sikó Lászlóhoz járok, van magánrendelése ugyanott ahol P.Szikszay Ádámnak, nagyon szép fenn van róla kép a honlapján. Mi kifejezetten azért kerestük fel, mert 1,5 évig nem sikerült a baba, itt ahol lakunk jártam nőgyógyászhoz. Azért őt választottam, mert endokrinológus is, és jól tettem, mert ilyen problémám volt, amivel más nem tudott mit kezdeni. Rögtön pótolta ahiányzó vizsgálatokat, kiderítette az inzulin rezisztenciát, és párom hormonporblémáját, kaptam merckformint. 3 hónapja jártunk hozzá, 1 hónapot szedtem a gyógyszert és teherbe estem. Most is hozzá járok, figyelemmel kíséri a TSH, májfunkciót, cukrot és vérképet, lelkiismeretes, kedves és tényéeg odafigyel a páciensre, még abban is tanácsot adott, hogy hogyan étkezzem, mit egyek, így nem kellett külön még endokrinológushoz is mennem, és soha nem tudhatod, nem-e ott van a gond. Kifejezetten meddőséggel, PCOS -al is foglalkozik.


31 hetes km

2010. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon, kedves vagy és gratulálok a babához:)
2010. máj. 18. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!