Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alkoholos bonbon, ehetek...

Alkoholos bonbon, ehetek egyet belőle?

Figyelt kérdés

Kaptam egy doboz bonbon-t,és most olvasom, hogy alkoholt is tartalmaz.De úgy kívnánom:(

25 hetes kismami


2010. máj. 14. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

szia! Szertintem nyugodtam ehetsz egyet, de ne többet!!!

Én is imádom, de azért a holnapi napot hagyd ki!

2010. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ehetsz egyet nyugodtan.
2010. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
én is így jártam kismamiként. Mindenki azt mondta, egyet nyugodtan megehetek, de én szerencsésebb voltam, nem nagyon kívántam, ezért úgy döntöttem, inkább nem eszek. Aztán párom megoldotta, hogy később se kívánjam meg, kb 5perc alatt felfalta :D Na szóval szerintem egy szemtől nem lesz gond :) (az más tészta, hogy kismaminak miért visz bárki is alkoholos bonbont...) Csodás terhességet, könnyű szülést, jó babázást!
2010. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Persze, szerintem 3-at is megehetsz, többet egyszerre mondjuk inkább ne... :o)
2010. máj. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jaaj Lányok,köszönöm!Hihetetlen, de meg is őrülnék ha nem ehetnék belőle.:)

A Dobozra az volt írva, hogy mandula ízű krémmel töltött praliné, ezért senki nem gondolta, hogy alkoholt tartalmaz...viszont én az apró betűs részt is elolvastam és ott már írják.

Köszönöm a válaszokat.puszi nektek:D

2010. máj. 14. 19:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Edd nyugodtan, semmi baj nem lesz. Nem olyan erősen alkoholosak ezek...

Én is egyik nap jamaikai rumos bonbont eszegettem :)

2010. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia. simán ehetsz.. nemhiszem hogy több alkohol van benne mint 2 dl borban... és a bort kifejezetten ajánlják terhesség alatt... persze nem liter számra... jót tesz a vérképnek... én ittam néhányszor pezsgőt is persze csak 1-1 dl a terhesség alatt... sőt volt hogy a melegben .. néha citromos gössert... (2% alkohol) ... ez még a tejtermelésnek is jót tesz...


makk egészséges a babóm...


ennyi alkohol nem tesz kárt... inkább szopatás alatt kell odafigyelni.. mert ott teljesen átmegy a tejbe.. szóval akkor tényleg kerülni kell...

2010. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Az alkoholos bon-bon nem a pohárból ivott alkohol kategória, szerintem agy doboznyi se tartalmaz 1cl-t, de ettől az "igyál nyugodtan, én is ittam , mert kifejezetten jót tesz" szövegtől rosszullét kerülget. Nekem érdekes módon nem ajánlotta az orvos még a bort sem, pedig nem állta túl fényesen a vas értékeimmel, MERT KISBABÁT HORDTAM A SZIVEM ALATT!!!! A gyereknek árt az alkohol, ez nem kérdés, és a terhesség alatt ivott sörnek semmi köze a tejtermeléshez. Azt szoptatás alatt ajánlották a nagy öregek, de azt se tartom nagy ötletnek!!!
2010. máj. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

N E M!

nem szabad ilyeneket enni!

2010. máj. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!