Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok, és nagyon...

34 hetes vagyok, és nagyon félek, hogy koraszülött lesz a babám. Enyhe mensi szerű fájdalom reggelente és éjszaka, ma második napja megy a hasam. Szedem a magnéziumot, de így is keményedik a hasaam, és nagyon lent érzem a kis picúrt. Most ez mi?

Figyelt kérdés
De ha netán mégis bekövetkezik, akkor mire kell felkészülnöm???? Egészséges lesz ugye????
2008. okt. 14. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!!!Emlísd meg az orvosodnak,de elő fordulhat ,hogy joslo fájások,én 37hetes vagyok és nekem is volt már 33hetesen ilyen jellegü panaszaim,de most már erősebbek .Nekem azt mondta az orvos ,hogy szedjem a MagneB6-ot az nekem be vált.Kérdeztem ha meg születne a baba 34hétre akor nem lenne velle semi gond és azt mondta hogy nem nyugodjak meg.Ne aggodj ,de azért emlísd meg az orvosodnak ,hogy meg nyugodj!!!Jo baba várást!!!
2008. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is jósló fájások!

Beszéld meg a dokiddal.

de ne aggódj, mert már a 28. héttől életképes a baba, nem lenne már vészes, ha megszületne sem.

2008. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!! mi is a 34. hétben vagyunk és múlt héten pénteken kezdőttek a jóslófájásaim, hát nagyon megilyedtem. de megnyugtatott a doki, hogy ez normális, a méh elkezdett készülni, de ez nem jelenti azt, hogy jön a baba!! szóval nyugodj meg, pihenj többet, magnézium és mondogasd a babónak, hogy még ráér :)

boldog pocakoskodást!! :)

2008. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! a 2. válaszoló vagyok, 32 hetes. Éjjel nekem is fájt enyhén a hasam, végig érezte, de még múltkor utána olvastam, hogy ez normális, és most már nem ilyedtem úgy meg. Ezek már jósló fájások, a szülési fájdalom sokkal erősebb lesz, állítólag azt megérezzük majd kétség kívül. :-) :-(
2008. okt. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Hát a fájdalmadról nem tudok nyilatkozni, mert engem 34.héten megcsászároztak. Most volt 2 hónapos a babám, és egy gyönyörű makk egészséges csodabogár. Kicsit tovább voltunk bent a kórházban 6 nap inkubátor, 6 nap simán, és 13.napra engedtek ki. Szóval ne aggódj, ugysem jön még ki, de ha mégis akkor is minden oké lesz!

2008. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia.nekem is vannak voltak.a 32terhességben kezdödött és már akkor megállapitották hogy 2héttel nagyobb a baba.nekem is a magneb6ot és nospát ajánlottak.
2009. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!