Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a tünetek mik lehetnek?...

Ezek a tünetek mik lehetnek? Valakinél ilyen jellegű érzések?

Figyelt kérdés
2 napja majd leszakad a derekam, olyan érzésem van hogy mindjárt megjön,alhasi fájdalmaim, görcseim is vannak, gyomrom fáj, hányingerem van. Néha szédülök. Lehet terhesség, vagy esetleg a változó kor eleje?(nem bánnám ha baba lenne) 39 éves vagyok. máj. 2.án volt meg 5 napos késéssel, és sokkal enyhébb kivitelben. Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. máj. 15. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a változó korhoz még túl fiatal vagy, főleg ha rendszeres nemi életet élsz akkor később is áll az be. Nyugi..ha másodikán volt meg utoljára..akkor még elvileg a hányingert nem érezheted mert az majd csak a beágyazódás után jön..valamikor..mivel a hcg akkortól termelődik..nézd kb a péd, most volt vagy van, és szerintem azt érzed ilyen intenzíven..nálam is pár napos hányinger, erős petefészek és alhasi görcsök, fura érzés a hasban stb...az ovulációm alatt ezeket érzem éreztem, nekem április 29-én volt meg utoljára és párn napja ovuláltam..nem méred a reggeli hődet? Mert akkor a grafikonodból tudnád, hogy meg volt -e a tüszőrepedés..tudod azt mondják az okosok, hogy amikor már elmúlik a petefészek és hasi fájdalom akkora már megrepedt a tüsző és lehet apázni, a baba érdekében..sok sikert..majd írd meg mi van veled:))
2010. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok ismét..most még azért azt kérdezném tőled, hogy mennyire volt más a mensid, írtad, hogy enyhébb volt..a nyálkahártyád levált, láttad a darabokat???Mert ha nem akkor lehet babás vagy tényleg, de azt már egy teszt kimutatná akkor..csináltál tesztet?
2010. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!