Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki székrekedés miatt lenmagot...

Aki székrekedés miatt lenmagot eszik, az milyen formában teszi? Elég rossz íze van, ha yoghurtba keverem.

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lenmagpelypet vettem és azt tettem a joghurtba, plussz rengeteg folyadékot kell inni mellé. Szerintem nem volt rossz íze és a hatása is megvolt.
2010. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ÉN lenmaglisztet vettem,azt kevertem joghurtba.Sajna ez sem használ.
2010. máj. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem nem használt a lenmag, ugyanis elég nagy mennyiséget kellene ahhoz megenni, hogy lazítsa a székletet.Viszont nagyim tanácsára megettem egy két marék savanyúkáposztát egy-két deci lével együtt..úgy fostam mint a kisangyal:)) azután rendbe is jöttem.
2010. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Ki fogom próbálni akkor ezeket is!

2010. máj. 15. 11:27
 5/8 anonim ***** válasza:

A savanyukaposzta tenyleg jo, de ugyanolyan jo nekem az alma, narancs, edesitoszeres savanyitott cekla. A lenyeg a rendszeresseg, ha nem csak egyszeri eredmenyt szeretnel. En terhesen nagyon hajlamos voltam a szekrekedesre, azt vezettem be, hogy vacsira mar csak az iment felsorolt dolgokat ettem, de semmifelekeppen sem szenhoidratot. Es ez igy ment naprol, napra. Soha nem volt utana gondom.

A lenmag es egyeb rostkeszitmeny is jo volt, de amelle tenyleg rengeteget kell inni, mert egyebkent pont az ellenkezo hatast valtja ki, dugulast okozhat.

2010. máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a lenmagot a szendvicsembe szórom, mert szerintem jobban harmonizál azokkal az ízekkel (sajt, sonka, paradicsom-paprika stb.) Nekem szokott használni. A legrosszabb esetben, ha már más nem segít, akkor Laevolac szirupot használhatsz, ez nem okoz görcsöket, hasi műtét után, terhesség alatt is alkalmazható.
2010. máj. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magába vagy tejbe, de müzli+tejjel is jó, sehogy sincs rossz íze.
2010. máj. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egesz eletembe szekrekedessel kuszkodtem nekem NAGYON bevalt a kovetkezo metodika.

Reggel ehgyomorra minimum 5- 7 dl langyos, de inkabbb meleg vizet iszom.

Tanacsolom mindenkinek, igyon tobb vizet en is szinte mar mindent kiprobaltam.

2011. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!