Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dunaújvárosban melyik nőgyógyá...

Dunaújvárosban melyik nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy babát várok és érdeklődnék, hogy melyik orvost ajánlanátok! Mik a saját tapasztalatok? Sajnos Barna Andrással nem vagyok megelégedve szakmailag ... emberileg jeles, de itt a szakmai tudás lenne az elsődleges ... sajnos már volt egy vetélésem, ahol nagyon tanácstalan volt, megcsinálta a műtétet, de nem jól sikerült, ezért még egyre volt szükségem, miközben ő gyógyszerekkel tömött csak ... másik városban megcsináltattam és nagy sokára helyre jöttem ... szóval most kicsit tanácstalan vagyok, kihez fordulhatnék bizalommal ...
2010. máj. 15. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem ő az orvosom de még sohasem csalodtam benne pedig évek óta kezel de természetesen nem mindenkinek felelhet meg. a Bazsa föorvost sokan dicsérik de ö elég drága mulatság illetve a Baráth doktor még a favorit sokaktol hallom. boldog babavárást neked és minden jót!!
2010. máj. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál! Az a baj, h a férjem nem szeretné, ha mégegyszer a Barna dokihoz mennénk, mert fél, h nem elég jó szakember (még) ...

A Basza nagyon pénzéhes és drága is, mégiscsak ő a főorvos ... Kapusnál járt már valaki? Esetleg a Dömötör doktor úr? A Medve is csak a pénzre megy, sajnos ...

2010. máj. 15. 10:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Basza=Bazsa :-)
2010. máj. 15. 10:07
 4/6 anonim ***** válasza:
SZia ugyanaz vagyok. a Kapusrol is hallottam jot is rosszat is van aki az egekbe dicséri van aki az ellenkezője, én régebben egyszer kétszer jártam nála a magánrendelésén ott borzaszto kedves volt de egy másik alkalommal az sztk-ban már elég flegmán beszélt velem. még a Baráth doktor akihez én szivesen mennék ha arról lenne szó...
2010. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. máj. 15. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nálam pont fordítva volt, tavaly terhes voltam és sokat jártam ultrahangra az öregebb és tapasztaltabb Dunaújvárosi nőgyógyászokhoz. Semmi problémát nem láttak,pedig volt... a Dr.Barna András vette észre a petefészkemen lévő cisztát,mert sokkal alapossabban vizsgált meg, nem 1 percig,tényleg mindent megnézett. És akkor eldöntöttem,hogy nála akarok szülni,ha egyszer eljutok odáig. Tavaly nem úgy jöttek össze végül a dolgok,de most terhes vagyok és egyböl hozzá mentem. Amúgy a kórházban a kismamák is őt ajánlották. Hibázni meg hallottam mást is az idősebbek közül...
2010. okt. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!