Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 het mulva 3 honapos leszek,...

2 het mulva 3 honapos leszek, es nem nott a hasam semmit sem,42 kg vagyok, voltam ultrahangon 1 hettel ez elott, nem volt semmi gond, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
az elso babammal vagyok terhes, kerek mindenkit aki at esett ezen a dolgon, hogy irjon nekem, minel tobb tapasztalatot, elore is koszonom, varom a valaszokat
2010. máj. 15. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
majd a 4. hónap után kezd látszani
2010. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nincs semmi gond.Én 46 kg-mal kezdtem a várandóságot,14 hétig hánytam,és fogytam még ebból is 2 kilót.Ebben a korban nekem sem volt hasam.24.hét után kezdett csak valami látszani.Addig senki nem mondta meg,hogy kismama vagyok.Szóval ne izgulj!Gratulálok!
2010. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
14 hetes vagyok, a harmadik babánkat várom, de a férjem szerint most néz kia a hasam úgy, mint egy "normális" nőnek. A súlyodból ítélve nem vagy kövér, sőt, kifejezetten vékony lehetsz. Szóval ne izgulj, fog az még látszani később... Nekem is most kezd látszani. Az elsővel 6 hónapos terhesen sem látta a legtöbb ember, hogy terhes vagyok.... Ennek ellenére teljesen egészséges kisfiam született.
2010. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, meg nyugtatott,
2010. máj. 15. 20:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elsőnél a 20. hét körül kezdett látszódni!Addig nem is híztam!47kg voltam. Nyugi még van idő hogy nőjön a pocakod!
2010. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyan! Meg nem kell latszodnia ilyenkor a babanak. Ha puffadnal, max az latszodna az elso trimeszterben.

En is vekony vagyok, ket fiam van, de egyik terhesseg alatt sem nott koran a pocakom. Ahogyan egy korabbi valaszolo is irta, az en ferjem olyan 18-20. het korul kezdte mondogatni, hogy akkora a pocakom, mint a nok tobbsegenek alapbol. 28 hetesen peldaul repultem, ott szorongatam becsekkolaskor a kezemben az igazolast, amit a 28. hettol mar kerhetnek. Erre eszre sem vettek, hogy babat varok, pedig en terhesen is a szuk, alakot kiemelo cuccokat kedveltem, csak eppen akkor volt rajtam egy apro bleer, ami mar eleg volt ahhoz, hogy eltakarj az allapotomat. Csak a repulon kerdeztek ra, amikor levettem.

2010. máj. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az 1. babámat a 12. hétig titkolni tudtam, mert nem látszódott a hasamon, pedig nem vagyok ilyen vékony mint te. Viszont most a 2. babánál már a 8. héten lebuktam, mert akkora a hasam.
2010. máj. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én 46 kgval kezdtem és most vagyok 21hetes és 50kg:) nekem is ugy a 16hét környékén kezdett látszódni valamennyire.ne aggódj!:)minden rendben lesz!
2010. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszike a valaszokat, mar alig varom hogy az en hasam is meg nojon,
2010. máj. 18. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!