Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haspuffadás ellen neked mi...

Haspuffadás ellen neked mi vált be?

Figyelt kérdés
Reggel felkelek semmi gond.Cappucinot iszok,majd reggeli és abban a pillanatban kezdödik a puffadàs,dél felé kicsit enyhül majd ebéd utàn ismét kezdödik.Probàltam espumizant,salvuz vízet de nem hasznàl.Nem is igen tudok enni, 2 kg fogytam.14 hkm.
2017. máj. 8. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Magára a puffadásra semmi, valamennyit segített, hogy odafigyeltem az étrendemre, főleg az olajos kaját kerültem messziről meg sok puffasztót. Ha puffadás mellett szélgörcseim is voltak (előfordult) akkor azt enyhítettem borsmenta teával. Többet nem tudtam tenni.
2017. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az étkezésre én is nagyon odafigyelek semmi puffasztót nem főzők,és nem is eszek.
2017. máj. 8. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor múlt el, amikor nagyon lecsokkentettem a szénhidrát mennyiseget....
2017. máj. 9. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom nem a legjobb de nekem a cola segített. Az emésztésem jobb lett tőle és így a puffadás is elmúlt. Naponta max 1 decit ittam meg, evés után pár kortyot. Szerencsére elmúlt így abba hagyhattam a cola terápiát , mert egyébként nem szoktam inni, de most életmentő volt.
2017. máj. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!