Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki használ/használt övterelőt...

Aki használ/használt övterelőt, mikortól használja? Melyik vált be nektek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 13:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a pozitív teszttől használtam, biztos, ami biztos. Korábban volt egy vetélésem, igyekeztem megtenni mindent.

Olyat vegyél, ami a 2 combod között lehúzza és rögzíti az övet, az a biztonságosabb. De ez csak akkor jó, ha nem vagy szoknyás alkat, mert szoknyához nem annyira praktikus. :)

2017. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor nyáron a hosszú maxi ruhákkal bajban leszek én is. Ebbe bele sem gondoltam. 😂
2017. máj. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Én szerencsére nem vagyok szoknyás. :D

2017. máj. 22. 07:49
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi a 12. héten vettünk, azóta nem szenvedek a kocsiban. Kb a 10. héttől már kezdett nőni picit a hasam és onnantól féltem, hogy nyomja, úgyhogy a kezemmel tartottam el magamtól az alsó részét az övnek. Hát, nem volt kényelmes, úgyhogy ez most megváltás. Mi a Babaszafariban vettük a legolcsóbbat, 4999.- volt.
2017. máj. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!