Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vizeletben a magas baktérium...

A vizeletben a magas baktérium szám az mire utalhat? 35 hetesek vunk. Másnak is fáj reggelente a feje+szédül és nem éri túl jól magát?

Figyelt kérdés
dagadok is, reggelre elzsibbad mindkét karom, elég kellemetlen, nem tok rendesen kialudni sem magam
2008. okt. 16. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez teljesen természetes.

35 hetesen már nagy a baba. Nyomja az idegeket.

Nekem már akkor megfájdul a fejem, mikor lefekszem aludni. Ezt annak tudom be, hogy a babóm nagysága miatt kevesebb levegő jut a tüdőmbe (bár ez az én nézetem).

Reggelente ugy ébredek, mint akit egész éjjel mozsárban törtek.

4-5 alkalommal ki kell menjek Wc-re, s egy csomószor ébredek arra, hogy meg kell forduljak, mert fáj az oldalam. A lábgörcsökről már nem is beszélek.

És a kisbabám egy igazi angyal. Mikor lefekszem kb. 5 percre rá abbahagyja a rugdosást. Ő hagyna aludni.

De ha még ő sem hagyna...

Ugyhogy lesz még rosszabb is...

De kitartás!

38 hetes kismami

2008. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. okt. 16. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én 37 hetes kismama vagyok .Én nekem a vizeletem rendbe.De ezek a szédülések meg a zsibadás az nekem is van ,tegnap voltam orvosnál említetem neki és mondta hogy nekem a baba ott lent olyan ideget nyom ami ezt váltja ki és nekem meg már készülödik a meg születéshez.Jo baba várást!!!
2008. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!