Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dokim Neo Ferro Folgamma...

A dokim Neo Ferro Folgamma gyomornedv ellátó tablettát írt fel. Ennek mi a szerepe?

Figyelt kérdés
Más is szed ilyet?
2008. okt. 17. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy tudom, hogy ez vas tartalmú gyógyszer. Valószínű alacsony a vasad, és azért kapod, nehogy később vashiányos anaemiád legyen (vérszegénység).
2008. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Én is azt szedem, de nem gyormornedv ellátó, hanem gyomornedv-ellenálló tabletta. Picit elolvastad ;o) Napi 2*1-et kell szednem, és a vas és folsav pótlására szolgál.

Bocsánat, hogy kekeckedem, de ilyesmiket miért nem "kérdeztek" meg a dokitól+ ott a gyógyszer leírása a dobozban...

Bocsi, egyébként szívesen válaszoltam.

Pusz egy 36 hetes kismammutka

2008. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Én is kaptam, de nem szedem rendszeresen, éppen amikor az eszembe jut. :) Egyébként folsavat tartalmaz..
2008. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Az vastabletta, szedjed, biztos egy kicsit vérszegénynek talált a vérképed alapján.
2008. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Én is szedem.

A terhesség vége felé, azért írják fel, mivel a vas segíti a vérképződést, amit elveszt az ember a szülésnél.

Üdv:38 hetes pocis

2008. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem már a terhesség elején felírta a doki, mert nagyon vacak volt a vérképem! Azóta is szednem kell! Vérképző és vas tabletta!

26 hetes kismama

2008. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
2. válaszoló vagyok: mint írtam VASAT ÉS FOLSAVAT is tartalmaz. Erre az egyikőtök csak a vasat írja, a másik válaszoló csak a folsavat említi...
2008. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy az én válaszom miért csak 33 %-osan hasznos????? Miért pontoztok le, amikor igazam van?

2. válaszoló

2008. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!