Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz utáni első menstruáci...

Abortusz utáni első menstruáció meddig tart?

Figyelt kérdés
A beavatkozás után négy hétre jött meg, és már 10. napja van meg,de az elejétől kevés vérzés, vérezgetés volt! Ez normális?
2010. máj. 21. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem egy vetélés miatt volt műtét, de gondolom hasonló az eljárás. szóval kb. 1hónapra jött meg és 2hétig tartott. nem volt rendes mensi, inkább elhúzódó vérezgetés.

szerintem még normális, de ha nagyon elnyúlik, azért keresd fel a dokit. kontroll 6hét múlva!!!

2010. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2010. máj. 21. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem lassan 3 hete volt ab.-om, én is várom, hogy megjöjjön. nekem a doki nem adott semmi infót arról, milyen lesz az első vérzés, remélem nem lesz gond. én úgy hallottam, hogy nagyon sokféle vérzés lehet művi megszakítás után, akár elhúzódó is lehet. azért én a helyedben visszamennék ahhoz, aki műtött, a saját megnyugtatásod érdekében.
2010. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem 3 hétre rá jött meg, 1 hetet tartott mint általában, elmult 2 napja és most megint jött egy kevés...
2011. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!