Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kilenc hetes terhes vagyok,...

Kilenc hetes terhes vagyok, gyakran fajdogal a fogam ez nagy gondot okoz? Voltam fogorvosnal de csak kifurta es nemtomheti be allitolag mert babat varok. Es nehezen tudok nagyvecezni, szinte utanna verzik a fenekem. Normalis ez?

Figyelt kérdés
2008. okt. 18. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a nagyvécé sajnos normális de segithet ha sok rostosat eszel,és nekem még a tamarin lekvár is segitett.az viszont nem normális hogy azért nem tömök be a fogad mert babás vagy,javaslom keress egy másik orvost.Az elözö terhességemnél is tömtek meg most is tömtek 34 hetes babás
2008. okt. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sem értem miért nem tömik be a fogad, nekem gyökérkezeltek, tömtek, és a végén mégis ki kellett húzni, mert 2 hétig állandóan fájt.Kérdezd meg a nődokid!

A székrekedés oka lehet az Elevit is. Nem szeded? Nálam miután abbahagytam a szedését rendeződött a helyzet!

Boldog babavárást: 31 hetes kismama

2008. okt. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj másik fogorvoshoz! Be lehet tömni a terhesség alatt is a fogat! Nekem most volt egy tömés a héten, és azt mondta a fogorvos, hogy még érzéstelenítőt is kaphatok, mert nem árt a babának, mondjuk azt nem kértem.

Nagyvécé pedig: igyál sok-sok vizet, egyél joghurtokat, gyümölcsöket, zöldségeket, aszalt szilvát, vagy igyál sima 100 %-os szilvalevet!

Üdv, 32 hetes mam.

2008. okt. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tobb mint egy honapja jarok fogaszatra es egy csomot tomott mar..valts fog dokit!
2008. okt. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!