Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sok hirtelen ijedségtől...

A sok hirtelen ijedségtől (pl. autóvezetés közben), leállhat a magzat szíve az első hónapokban?

Figyelt kérdés
2007. nov. 23. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,hiszen a tied se áll meg.

De azért ne sokat ijeszgesd,legye nyugalomban!

2007. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
16 hetes kismama vagyok és az orvos azt mondta kicsi a hasam de az uh-n rendben látott mindent! A környezetemben már mindenki észere veszi! Valami baj lehet? Köszönöm a válaszokat
2007. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egész nap autóban ülök és vezetek a kisfiam pedig nagyon élvezi a ringatózást. A hirtelen fékezéstől néha összerándul de nem hinném hogy különösebb baja lehetne.

28. hetes kismama

2007. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem állhat le. Ezt ne úgy képzeld el, mintha őt áramütés érné, pusztán csak egy rossz érzés fut át rajta, amit a tested közvetít. A szívverése gyorsabb lesz egy rövid időre, de utána el is csitul, ahogy te is lenyugszol.
2007. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lesz baja, ne izgulj, de kerüld ahogy lehet az izgalmas helyzeteket.

A második kérdező-válaszolónak üzenem, ha ovlassa, hogy ne izguljon, valakinek még szülés előtt sem látzsik a pocakja. Nem vagyunke egyformák, mindenkinek másképp látzsik. Ne féljen.

2007. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!