Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fürdés terhesen? Mennyire...

Fürdés terhesen? Mennyire veszélyes? Volt egy kisebb vérzésem a 16. héten, azóta csak zuhanyzok, mert úgy hallottam nem jó a meleg viz. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
zuhanyzás tényleg egészségesebb terhesség alatt a bacik miatt, ami a testedről a fürdővízbe kerül. de azért lehet fürödni.
2010. máj. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Én holnap leszek 38 hetes, és csak ritkán fürödtem... pedig sokkal kényelmesebb lenne ülni... Nekem a fürdéstől semmi bajom nem lett, a zuhanyzás az kényelmetlenebb, egyre jobban...
2010. máj. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Igaz, hogy jól esne egy nagyot pancsizni, de nem csakhogy egészségesebb a zuhany, de ajánlatosabb is. Fürdésnél valóban bacik kerülhetnek a hüvelyedbe, no meg ha melegebb a víz, akkor az méh összehúzódásokat okozhat! Az viszont tudjuk, hogy hova vezet?!
2010. máj. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha nem vagy nyitva, akkor lehet. de amúgy sem ajánlott heti 2-nél többször a kádas fürdő. bár én ezt bőven túlszárnyaltam... most viszont már fél éve nincs kádunk, csak zuhanyzónk. és a lelkem eladnám egy jó, forró, habos vízvben való félórás lubickolásért. :)

40 hetes km

2010. máj. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 32 hetes, és eddig minden nap szinte kivétel nélkül kádba fürödtem! Én konkrétan rákérdeztem a dokitól, hogy lehet-e mert sok helyen azt hallom hogy nem lehet, és Ő megmosolygott, hogy miért ne lehetne! Azt mondta hogy annyi hülyegéget kitalálnak már szegény kismamáknak, hogy nem győz cáfolni!
2010. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! igen ez így van, a tusolás egészségesebb ilyenkor mint a kádban fürdés, a meleg víz nem árt, csak a nagyon forró, mert az méhösszehúzódásokat okozhat. Én tusolok, mert félek a fertőzésektől...

20h km

2010. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 08:21! nekem is ezt mondja a dokim, a hajfestésre stb... akkor ma mikor fürödni mész gondolj rám. :D

előtted hozzászóló

2010. máj. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!