Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Péterffy kórházról vki valamit...

Péterffy kórházról vki valamit tud mondani? Tapasztalatok a szülészetről, pozitiv negativ vélemények az ott töltött napokról? Vki októberbe fog ott szülni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én tavaly júnisban szültem ott.

Nem volt fogadott orvosom,így az ügyeletes vezette le a szülést.De ettől függetlenül teljesen normálisan viselkedtek velem.

Igaz,egyszer nem kaptam vacsorát,mert pont akkor aludtam el és ezért nem hagyták ott.

De semmilyen más negatívot nem tudok mondani.

A szülőszoba tiszta,"barátságos"volt.

Remélem neked is ez lesz a véleményed.

Könnyű szülést kívánok!


Üdv:egy 11 hós tündéri kislány anyukája

2010. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is a Péterffyben szültem tavaly augusztusban.

Igaz volt fogadott orvosom,akivel teljes mértékben megvoltam elégedve a terhesgondozás során is, pedig nem voltam problémamentes kismama.Mind emberileg, mind szakmailag a legjobbat tudom róla mondani.

Az osztály dolgozói is nagyon kedvesek,segítőkészek.

Van alapítványi szoba is,amihez fürdő,WC,mikro,TV,hűtő is tartozik. Sajnos a nem alapítványi szobákhoz nem tartozik fürdő,így ki kell menni a folyosó végére. Császármetszés után elöször azért nem biztos,hogy rögtön könnyű lett volna kimenni az illemhelységre.

Talán negatívumként ezt az egy dolgot tudnám megemlíteni.

Mindennel maximálisan megvoltam elégedve.Csak ajánlani tudom,ezt a kórházat.Ebben a kórházban szeretném megszülni a második babánkat is.

Boldog babavárást! Könnyű szülést kívánok!

2010. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a Péterfy-ben szültem 2009. március végén. Volt fogadott orvosom és szülésznőm is, de az ügyeletesek is nagyon kedvesek voltak. Nem volt alternativ szülési lehetőség, nem tudom, mit tervezel, de az összes opció annyi volt, hogy labdán vajúdtam. Utána ágy, végül császár lett, de az anaesthesiológus is nagyon kedves volt. Az EDA-t nagyon ügyesen adta be az ügyeletes orvos. A baba veled van már másnaptól éjjel nappal, ez nagyon jó!! A csecsemősök érdekesek voltak viszont, volt, aki nagyon jó fej volt, de voltak nagyon közönyösek is. Volt szoptatási tanácsadás, járt egy lány körbe, az nagyon hasznos volt. A sima kórtermektől messze van a mosdó, az mondjuk császárral nem tudom, hogy oldható meg, én alapitványi szobában voltam. Ott van saját zuhanyzó/WC/hűtő, viszont az ágy nagyon kényelmetlen volt.. De ezzel együtt meg voltam velük elégedve.
2010. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!