Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy dolgozzátok fel? Mindenki...

Hogy dolgozzátok fel? Mindenkinek ilyen nehéz? Lehet valami komolyabb baj? Én nem működöm jól?

Figyelt kérdés
A diéta ellenére is 7.1 volt a cukrom mindkét alkalommal amikor a vérvételre kellett menni.(mindíg csak akkor iylen ha be kell menjek pedig ugyan azt eszem mint máskor) A doktornő azt mondta ha a mostani is ilyen lesz inzulinoznom kell magam. Rettenetesen megilyedtem, és még most is zokognom kell ha erre gondolok hogy inzulinozni kell majd magam. Leginkább az keserít el hogy még szegény kisbabámnak sem tudom biztosítani amire szüksége van! És neki is védekeznie kell ellenenem (cukrom ellen). És hogy milyen baja lehet ez miatt. Nem barnám ki ha valami baja lenne. Mindenkinek ilyen rossz volt?
2010. máj. 25. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is cukros lettem, és inzulinoznom kellett. Amikor megtudtam, én is bőgtem, ráadásul félek a tűtől. Szerencsére nagyon rendes dokim volt, elmagyarázta, hogy ez nem baj, az inzulin azért kell, hogy a babának segítsek, hogy ne legyen baja. Jó hogy időben kiderült, így nem lesz baj. Otthon mértem a cukromat naponta hétszer, hetente jártam ellenőrzésre, az inzulint sajnos mindig emelni kellett, de ez van. A lányom már 4,5 hónapos, a szüléskor sem volt semmi baj vele, és azóta sincs. Viszont azt zudnod kell, hogy a stressz is emeli a cukrot, tehát ne idegeskedj ezen. Mozogj sokat, az segít.

Erről az egészről nem te tehetsz, úgyhogy ne sírj emiatt, ettől a babád megkap mindent, ami kell neki, és nem ellened védekezik. Fel a fejjel!

(és ne haragudj, hogy megjegyzem, de megiJedni - nem bántani akarlak)

2010. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem sogornőm 25hetes, és ő cukros, már gyerek kora óta...semmiben nem tér el az élete, meg a picinek a növekedése! együtt várjuk a piciket (én 35h).

szerintem abba gondolj bele, hogy ha nem vettétek volna észre, vagy inzulinozod magad sokkal nagyobb baja lehet a picinek!!!! mint inzulin mellett!!!

mi legalábbis így vagyunk vele.

kitartást, és egészséget, könnyű, jó szülést!!!!

2010. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Remélem nem lesz semmi baja a babánknak!20 hetesen derült ki a doki is azt mondta h nagyon hamar így könnyebb kezelni. Aranyosak vagytok. Tudom-megijedni-csak nagyon ideges vagyok.Igyekszem megnyugodni.
2010. máj. 25. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!



Az én történetemről könyvet lehetne írni:)



Terhességi cukor állítom én ! 1 típusú cukor állítják az orvosok! 30 éves vagyok 45 kg 163 cm:)


Kisfiam most 7.5 hónapos gyönyörű és semmi baja! Lekopogom!


26 héten éhgyomri cukrom 14.4 volt , rohangászott körülöttem mindenki!


Befektettek belgyógyászatra és megtanítottak hogy kell bánni a tűvel! Menni fog hidd el nemvészes! Aztán egész terhességem alatt rengeteg inzulin kellett hetente dokijárás ez egy kicsit bosszantó volt mert egyébként semmi bajom nem volt ! Mozogtam sokat de ez van! Nem is értették mitől lettem az vagyis vagyok cukros! Valószínűleg egy vírusinfekció ami elpusztította a sejteket!


Meg is maradt azóta is inzulinozom magam már nem zavar a dolog pedig nem rég tudtam meg hogy beteg vagyok! Egyébként sportoló vagyok és vékony! Ráadásul edző:) Szóvall fel a fejjel és kitartás!!! A babád pedig gyönyörű lesz és egészséges!!


Puszi

2010. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak is nagyon köszönöm:) Jó egészséget és babázást kívánok!Puszi
2010. máj. 26. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!