Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen villanás szerü...

10 hetesen villanás szerü fájdalom a petefészkem környékén mi lehet?

Figyelt kérdés
olyan mintha áramütés lenne nem is igazán éles de nem is tompa és egymás után többször....két napja van és nem egézs nap csak már kezdek aggódni hogy mi ez...
2010. máj. 25. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! nekem is volt ilyen, igazából nálam ez még csak a kezdet volt :) a 13.hétig voltak ennél durvább dolgok is, amikor nagyon fájt a derekam a hátam, a hasam alja nyilalt húzódott, mintha egy tégla lett volna a pocimban, de a babának semmi baja sem lett és túl éltem :) én is aggódtam, de úgy voltam vele, hogy ameddig nem társul hozzá barnázás vagy pecsételés nincs értelme dokihoz rohanni, na meg persze addig ameddig tűrhető a fájdalom. Szerintem nincs semmi baja a babának, csak a méhed kezd nőni tágulni :) Boldog Babavárást!
2010. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A méhed növekszik és nyúlnak a tartószalagok - ezek okozzák a nyilallást. Kellemetlen, a terhességgel jár, de nem kell aggódnod, nem okoz bajt.
2010. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

most 18 hetes vagyok, múlt héten is volt többször ilyen.De a 10-13.hét között is többször.Én is úgy voltam vele, hogy nem mentem dokiho, mert nem volt se barnázás, se vérzés, inkább igyekeztem többet pienni, és vigyázni.

Biztos nincs semmi baj, boldog babavárást:)Amúgy nemsokára mész 12 hetes UH-ra, majd meglátod hogy minden rendben:)

2010. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a bíztatást! de tegnap reggel még volt egy kicsi barna folt is (de azóta semmi) és mivel egy hét múlva kell orvoshoz mennem most még mindíg szorongok...

azt mondta valaki hogy telefonáljak az orvosnak és majd ő eldönti mi legyen....

azt hiszem ez a legjobb megoldás és mivel délután rendel addig pihenek... köszi a válaszokat

2010. máj. 26. 11:02
 5/5 A kérdező kommentje:

voltam orvosnál és minden rendben :-)

azt mondta hogy "látok egy nagy lúdtalpas gyereket"

ezek szerint az apjára ütött...

2010. máj. 27. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!