Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heti UH-ra megyek holnap....

12. heti UH-ra megyek holnap. (kórházba, beutalóval délutáni időpontra) A vérvételes beutalókat is vigyem? Manuális vizsgálat is lesz, vagy csak a hasi UH? Vagy a vérvételre másnap éhgyomorra menjek az UH eredményével?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 17:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Még nem voltam vérvételen,de már terheléses beutalót is kaptam.
2010. máj. 25. 17:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a 12.heti UH-ra semmiféle másik eredményt nem kell vinned.az az első kötelező UH. majd ezután jön az AFP-s vérvétel és annak az eredményét kell vinni a 20.heti UH vizsgálatra,majd ezután jön a cukorterheléses vérvétel.legalábbis protokoll szerint.:)
2010. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 12. heti genetikai uh-ra nem kell vinned a vérvételes beutalót, manuális vizsgálat elvileg nem lesz, ezt egy kifejezetten uh-os orvos szokta csinálni és általában hasi uh (bár van ahol hüvelyi).

A másnapi vérvételre mindenképp éhgyomorra menj.

A terheléses vérvételre hányadik héten kell menned?


Egyébként nekem az a tapasztalatom, hogy mindig minden vérvételre, ultrahangra, vizsgálatra úgy kell készülni, mintha meg is vizsgálnának (tisztálkodási szempontból mondom) és mindig vinni kell minden papírt, mert bármikor okozhatnak meglepetéseket. Inkább legyen ott minden, táskában elfér!

2010. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel én reggel mentem 12hetes uh.ra rögtön utána át mehettem a laborba.De mivel te délután mész másnap menj vérvételre,vigyed az uh.os papírod is!Nem kell éhgyomorra menned hacsak nem sima vérképet is most nézetnek.
2010. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!