Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogyaszthatok várandósan...

Bea24 kérdése:

Fogyaszthatok várandósan csalán teát?

Figyelt kérdés
2334 hetes pocis vagyok.
2010. máj. 25. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő nem ajánlotta.
2010. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 27 hetes terhes, és a citromfűteát ajánlotta a védőnő.
2010. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia

én ittam végig, azért hogy ne vizesedjek. két naponta egy bögrével. és soha nem volt semmi vizesedésem, sztem ennek köszönhetően. Mellette igyál bőven folyadékot és nem lesz semmi gond. Az a baj hogy a védőnök nme sok mindent ajánlanak, ami természetes és ez igaz az orvosokra is. Tiszteleta kivételnek. Nem kell minden szavukat elhinni, és utána kell járnod magad a dolgoknak.

Kellemes babavárást!

3 hónapos baba anyukája

2010. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alkalomszerűen biztosan lehet, a rendszeresség már kérdéses.
2010. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszkat! :) Szerencsére nem vizesedem, csak a tisztítás miatt gondoltam. 10hós kislány és egy pocaklakó Anyuja
2010. máj. 25. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én semmiképpen sem innám, csak nagyon ritkán, hígra főzve, mert vízhajtó hatása van, így a magzatvizat is "kihajtja".
2010. máj. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tisztítás miatt nem szabad rendszeresen. Méregtelenítésnek ugye az a lényege, hogy a szövetek között felgyülemlett méreganyagokat a keringésbe juttatja a vesén keresztül eltávolítsuk a szervezetünkből. Ha terhes vagy , akkor ez úgy működik, hogy a baba szervezetébe is átjutnak ezek a bizonyos méreganyagok, ami nem jó neki, de ez gondolom már tiszta sor.


Szülés után vagy ha szoptatsz, akkor szoptatás abbahagyása után tudsz sajnos legközelebb méregteleníteni.

2010. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!