Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, később meg fogom...

Kismamák, később meg fogom tudni állapítani, hogy a pocakom melyik részénél van a babám buksija illetve lábacskái? Ti érzitek, hogy éppen hogyan helyezkedik el odabent? 23 hetes km

Figyelt kérdés

2017. aug. 27. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
nem. össze-vissza mozog, nem olyan mint a filmekben, hogy kinyomja a lábát és egy talpnyom jelenik meg a hasadon.
2017. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 18. héttől folyton ugyanúgy van. Fejecske alul, fenk a köldökömtől balra. Mindig röhög a doki az UH-n, h meg se kéne nézni, mert nincs változás, csak a méreteket tekintve. :D
2017. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam megmondani sohasem, pedig végig fejvégű volt. Egyszer kérdeztem a dokitól, hogy o honnan érzi. Mutogatta, magyarázta, de nem éreztem semmit. Mondtam, hogy nem lennek jó orvos. Ő egy pár cm-s cisztát kitapint, én meg egy dinnye nagyságú gyereket sem tudok. 😂
2017. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, legalábbis én nem tudtam megállapítani, pedig hamar beállt egy irányba, de mocorogni tudott a hasam különböző pontjain.
2017. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem minden uh-n fejvégű volt. Egy dolgot éreztem, hogy a popsija fent van, mert mindig kinyomta, és mivel fej/popsi méretű volt így logikus, hogy nem a feje :D


Lábacskáit én csak az utolsó két hétben éreztem, akkor is, csak, ha fogtam oldalt a hasam, főleg fekve... a kemény sarkát éreztem ahogyan kalimpál vele :D


Alapesetben szinte teljesen kizárt, hogy tudja az ember melyik része melyik. UH alapján könnyebb tájékozódni, illetve otthoni szívhang hallgatóval. Ha lent találja meg a szívét köldök alatt az ember, akkor fejjel lefele van, ha meg nagyon fent köldök felett akkor faros, így logikusan lehet tudni, hogy mi hadonászik hol :D

2017. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok. Pár hete kinyomja magát elég rendesen a köldök mellett jobb oldalon - úgy sejtem egy kis popsi lehet. Alul meg csuklást érzek minden nap. Egyébként régóta így fekszik. 18. héten fejvégű volt, szerintem azóta is az.
2017. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 32. hétre fordult be, most már legalább azt tudom hol a feje :), de néha még így is elbizonytalanodok.
2017. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 27. 18:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Fejvégű, szóval nagyjából tudom, mije hol van. Ebből, meg abból, mekkora, amit kinyom.
2017. aug. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem megfogod tudni. Nálam egyértelmű volt az elején is hol a lába meg a popója. Azt is éreztem mikor befordult :D marha sokat dolgozott rajta. Most is érzem hogyan helyezkedik el. Meg úgy kitolja magát ,hogy néha azt gondolom az oldalamon szeretne kijönni!

35hkm

2017. aug. 28. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!