Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fülfelszúrás mennyire fáj?...

Fülfelszúrás mennyire fáj? Árthat a babának?

Figyelt kérdés

Itt várok érzéstelenítővel a fülemben a szúrásra. Eléggé aggódom, de gondolom nem volt más megoldás, ha az orvos ezt mondta. Van valakinek tapasztalata? Lehet nem is fog annyira fájni, mint én gondolom?

32 hkm


2017. szept. 1. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A babának biztos nem árt. Fájdalmat nem tudom, de a nővéremnek mióta felszúrták a fülét sokkal könnyebben begyullad.
2017. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hetekig halogattam mire úgy begyulladt h már fel se lehetett szúrni úgy beszűkült a hallójáratom...inkább most szúrják nem vészes...
2017. szept. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom már túl vagy rajta. Engem kiskoromban folyton ezzel ijesztgettek így eléggé félek tőle de valójában nem tudom milyen lehet. Milyen volt?
2017. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Gondolom már mindegy.

Neked fog ártani szerintem, ugyanez volt velem, igaz gyerekkoromban szúrták fel, de azóta visszatérő fülgyulladásom van arra az oldalra. Háziorvos azt mondta, hogy jó nagy baromság volt felszúrni... már mindegy. Azt hittem, úgy 10 éve nem csinálnak már ilyet.

2017. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3 hete fülgyulladásom van, volt antibiotikum, minden, de nem sikerült rendbe tenni. Már alig hallottam a fülemre, annyira be volt dugulva. Mindenhol azt olvastam, hogy óriási fájdalom ez a felszúrás, de nem volt óriási. Nyilván nem kellemes az egész, de kibírható.
2017. szept. 1. 14:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor megúsztad. Reméljük a jövőben sem lesz vele gondod. Nekem fel kellett keresnem egy magánorvost sajnos a gyerekkori félrekezelés miatt, azóta kezdek úgy ahogy rendbe jönni, de hallásom is sérült sajnos :/


Jobbulást

2017. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!