Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok! Kicsit...

36 hetes vagyok! Kicsit aggódok mert kb 5 hete semmit nem nőtt a hasam. Miért? Akkor is 99cm volt a körfogata és most is. A 32 hetes ultrahangon teljesen jók voltak a baba méretei.

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jók a baba méretei,akkor ne parázz! Nekem sem nőtt semmit az utolsó idökben a poci méret. Tudod,ilyenkor már a baba sem nő olyan ütemben(na,nem mintha lenne helye a további10 cm-es növésekhez),inkább csak zsírréteget növeszt a bőre alá. :)
2010. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó 4-5 hétben sem a hasam körfogata, sem a súlyom nem változott! A babám 3,5 kilóval született! Ő nőtt belül, csak ez kívülről nem látszott :)
2010. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nem ijesztgetés miatt írom csak a saját esetem:az első babámmal én is úgy láttam nem nő a hasam de mindenki kinevetett meg hülyének nézett.Aztán a 38.heti UH.-on kiderült hogy már alig egy csepp magzatvizem volt(nem folyt el)nem működött a lepény a baba is már csak azt itta végül magam sem tudom hova lett van erre valami orvosi kifejezés.A lényeg hogy a doki mondta hogy jól láttam és emiatt nem nőtt a baba,így megcsászároztak igaz visszafogyott a babám 2500gr,-ra de teljesen egészséges lett!
2010. máj. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:a hasam nem nőtt nem a baba és ő 2350gr.-ra fogyott vissza.Bocsi kicsit fáradt vagyok.
2010. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!