Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már a 6. hónapban vagyok és a...

Már a 6. hónapban vagyok és a kezdetektől minden nap kádban fürdök, ez baj?

Figyelt kérdés
Munka után imádok a kádban lazítani illatos, meleg fürdőben, van, hogy egy órán át. Hihetetlen, de eddig még senkitől nem hallottam, hogy ezzel árthatok is a babának. Minden vizsgálatom rendben volt, teljesen egészségesek vagyunk. Ez csak városi legenda, vagy tényleg nem szabad fürödni?
2010. máj. 26. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még most is úgy fürdök,pedig 37 hetes vagyok.Ha nincs nyitva a méhszáj, akkor szabad.Ha ez nem így van , ugye nagy a fertőzésveszély.A nagyon forró víz viszont nem ajánlott, mondjuk ez is függ attól ki mit szokott meg...lepényleváláshoz vezethet.Nyugodtan csak lubickolj, ahogy eddig nem lesz semmi gond:)
2010. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előttem szólóhoz! Fürödj nyugodtan,ha problémamentes a terhességed!!!!!!!!!
2010. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnyugodtam, sikerült ma rendesen rámijeszteni ezzel a fürdéssel...
2010. máj. 26. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan fürödj, ha az orvos nem tilt el, én végig fürödtem 40+ 2 hétre szültem :) A lényeg, hogy ne legyen nagyon meleg a víz, és ne maradj benne nagyon sokáig! Viszont szülés után 6 hétig csak zuhany :( a fertőzésveszély miatt!!


Könnyű szülést Neked!


20 hós kislány anyukája

2010. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az orvosod mindent rendben talál, akkor miért ne?! Mondjuk az biztos, hogy a nagyon meleg víz nem tesz jót. Nekem csak annyit mondott a dokim, hogy nem ajánlatos. Esténként mindig nekiindulok, hogy gyorsan letusolok, de csak a kádban kötök ki :) Ott nem zavar senki, nyugalom van, és ez kell :)
2010. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2010. máj. 27. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!