Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betadin keenőcsöt használt...

Betadin keenőcsöt használt valaki terhesen?

Figyelt kérdés

A tájékoztatójában azt írják hogy nincs pontos adat rövid ideig tartó használata milyen hatással van a magzatra,pajzsmirigy működésére.

Tegnap vágták ki a körmöm és a húst is és erre írta fel a doki.NEM AKAROM HOGY BAJA LEGYEN A BABÁNAK! De azt sem szeretném ha elfertőződne a seb.


2010. máj. 26. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Már többször hallottam hogy szoktak ilyet használni. szerintem lehet , de nézz utána a neten is , gyógyszerésztől esetleg. szerintem ne aggódj!
2010. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is állandóan baj van a körmömmel és most is.Még nem vettem rá magam hogy elmenjek kivágatni pedig iszonyat ronda.Vérzik és gennyezik is már.Megpróbálom én magamnak helyrehozni ha lehet mert már volt sebészi kivágásban részem érzéstelenítő nélkül és nem szeretnék megint így járni.Szóval én az oldatot használom.Nem hinném hogy baj lenne.Inkább kezeld nehogy el fertőződjön mert akkor az rosszabb lenne.Nem sok időről van szó.

Jobbulást és boldog babavárást kívánok!!!

2010. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

menj el dokihoz!

Én is csak magándokihoz mertem menni mert ott tudtam hogy kíméletesebb mint a kórházban.

Semmit nem éreztem. A szurira mondta a doki hogy fájni fog....de semmi.Ha ezt elöbb tudom,elöbb megyek.Én 4 hónapig próbáltam rendbe hozni.


Amúgy vajon hány napig kell kenegetni?

2010. máj. 27. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsi most olvastam a kommented.

Nálam mikor érzéstelenítő nélkül kivágták már egyszer akkor be is kötötték és pár nap után szépen helyre jött,hogy már víz is érhette és cipőt is tudtam már fölvenni.Próbáld kötni,napi egyszer cserélj kötést,és még elven ne érje víz.Ja és vigyázz hogy még meg nem gyógyul ne nyomd meg megint cipővel.Én még mindig várok talán sikerül kikezelnem.

2010. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!